DJ Defne Joy Foster vefat etti !! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DJ Defne Joy Foster vefat etti !!

Foster'in vücudunda herhangi bir darp ve yaralama izi bulunmadığı ifade edilirken polisin incelemesi devam ediyor. Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı bina ve dairede inceleme yapıyor.

ASTIMIM TUTTU

Alınan bilgilere göre, dün gece Yok Böyle Dans ekibinden arkadaşlarıyla Beyoğlu'nda Eelence adlı gece kulubünden çıktıktan sonra Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın Caddebostan'daki evine gitti. Kapıdan girer girmez "Benim astımım tuttu, nefes alamıyorum" dediği, Altan'ın 112 Acil'i aradığı fakat ambulans geldiğinde Foster'ın hayatını kaybetmiş olduğu belirtildi.

“Solunum yetmezliği” ve “kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.

EŞİ SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

İncelemeler sürdüğü sırada Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz da Caddebostan'daki eve geldi. Solmaz, polisle birlikte içeriye girdi. Savcının incelemelerini tamamlamasının ardından ceset, tabutla evden çıkarılarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Üzgün ve bitkin olduğu gözlenen İlker Yasin Solmaz, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, üç yıl önce evlenmiş ve bir oğlu olmuştu. İlk olarak Kral TV DJ'yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu ile dizi oyunculuğu yapmıştı.

DEFNE JOY FOSTER KİMDİR?

2 Mayıs 1979 doğumlu dizi oyuncusu, sunucu ve eski DJ'dir. Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu'nda okudu. 2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu oldu.

Cevap: DJ Defne Joy Foster ölü bulundu.

Radyoyu değiştirirken bugün arabada duydum haberi. Şok oldum. Ailesinin başı sağolsun.

oha şok oldum ya daha geçen gün dans yarışmasında görmüştüm :( mekanı cennet olsun :(

İnsan gibi allah rahmet eğlesin demek varken böyle leş laflar olmuyor.

Herkes birgün ölecek. Ölüm, işin gerçeği. Candan Erçetin boşuna demiyor "Dünyada ölümden başkası yalan" diye yani. Evinde olsa belki ölmeyecek, ilacını kullanabilecekti. O yüzden söyledim. Yoksa bana ne? Zaten başsalığıda diledim nihayetinde. Mekanı cennet olsun.

Herkes birgün ölecek. Ölüm, işin gerçeği. Candan Erçetin boşuna demiyor "Dünyada ölümden başkası yalan" diye yani. Evinde olsa belki ölmeyecek, ilacını kullanabilecekti. O yüzden söyledim. Yoksa bana ne? Zaten başsalığıda diledim nihayetinde. Mekanı cennet olsun.

Ecel vakti geldiğinde herşey bahane.

Üst Alt