DK 18 Elemeler A Grubu M:7 | Fransa 4-0 Hollanda | MS | 31 Ağustos | TV 8.5 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler A Grubu M:7 | Fransa 4-0 Hollanda | MS | 31 Ağustos | TV 8.5

gelmiş geçmiş en iyi 3-4 kadrodan biri dediğime diyorsan bence hiç abartmıyorum. Her mevkide 3-4 tane üst seviye oyuncu var. Hala oyuncu çıkmaya devam ediyor. İspanya'nın 2008,2010,2012 üçlemesi yaptığı kadrodan bile iyi bence.
Abartiyorsun kardes sana 10 dene milli takim sayarim bunlardan iyi olan. Daha Quaresmali Nanili Portekizi yenemedi bunlar. Kendi evlerinde hemide.

Hollanda´yi batiran Robben´nin sakatliklari oldu, tek basina tasiyordu takimi. O gidince, kel ortaya cikti. Ya oynamadi, yada oynadiginda formundan uzakti son yillarda.

Hollandanın yıldızların ayağına bakmak yerine makine gibi işleyen bir jenerasyon çıkaramadıkça bizim milli takım seviyesinde oynar dururlar.

En iyisini yıllar önce fransa yaptı turnuvalarda rezil oldular alay konusu oldular ama herifler muazzam bir sistem yakaladılar çıktıkça çıkıyor durduramıyoruz efendim

Hollanda pek üst seviye yeni jenerasyon çıkaramadı.
Alt yapılarında gerileme var sanki son yıllarda. İyi oyuncular yetiştiriyorlar halen tabiki pek extra özel yetenek yok gibi.
Diğer ülkelerde çok daha önem vermeye başladı zaten alt yapılarına eskisine göre ki eskiden de az önem vermiyorlardı sonuçta.

Fransa Almanya ve İspanya alt yapıları çok çok güçlü. İngiltere de yavaş yavaş yaklaşmaya başladı.

Böyle mükemmel bir malzeme varken Coman ile Giroud'un aday kadroya dahil edilmesi, hatta ilk 11'de sahaya sürülmesi garip.

Hollandanın yıldızların ayağına bakmak yerine makine gibi işleyen bir jenerasyon çıkaramadıkça bizim milli takım seviyesinde oynar dururlar.

En iyisini yıllar önce fransa yaptı turnuvalarda rezil oldular alay konusu oldular ama herifler muazzam bir sistem yakaladılar çıktıkça çıkıyor durduramıyoruz efendim
Milli takım kadrosunda olmayanlardan daha iyi kadro cikar düşün artık
Ribery,Dembele,Benzema,Varane ☺

SM-N7500Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Snejder'in bizden ayrılması aşırı kötü etkilemiş kendisini ayrıca sahada ruh gibi dolanıyor, sadece fiziksel olarak açıklasak yetmez

Edit: derken oyundan alındı

Son düzenleme:
Şuan biramı yudumladığım birahanede bu maç açık. Hollanda'ya bakıyorum da, benim çocukluğumda dahi çok büyük başarıları olmasa bile ne efsane takımdı, ne güzel top oynardı, idol 10 tane topçusu vardı en az... Şuan ki Hollanda resmen içler acısı eskiye göre, çok sağlam bir jenerasyon yakalamaları lazım. Yoksa uzun süre esameleri okunmaz.

Vasat bir futbol ülkesine dönerler.

?❤️

Son düzenleme:
Şuan biramı yudumladığım birahanede bu maç açık. Hollanda'ya bakıyorum da, benim çocukluğumda dahi çok büyük başarıları olmasa bile ne efsane takımdı, ne güzel top oynardı, idol 10 tane topçusu vardı en az... Şuan ki Hollanda resmen içler acısı eskiye göre, çok sağlam bir jenerasyon yakalamaları lazım. Yoksa uzun süre esameleri okunmaz.

Vasat bir futbol ülkesine dönerler.

������❤️
teknik direktör tercihleri berbat. danny blindden sonra advocat ikiside kötü teknik direktör

sneijder persie gibi adamlardan medet umuyorlar hala

eski hollanda jenerasyonlari gibi yetenekleride kalmadi artik

Üst Alt