DK 18 Elemeler M:8 | Hollanda 3-1 Bulgaristan | MS | 3 Eylül | TV8 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:8 | Hollanda 3-1 Bulgaristan | MS | 3 Eylül | TV8

Ne yazık ki Hollandalı hocalarda son zamanlarda bir gerileme var. Belki Ajaxın hocasını denerler dedim ama ya tecrübesiz olduğu için düşünmediler yada adam kulüp çalıştırmayı tercih ediyor.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ajax'in hocasini Dortmund aldi :)

Hollanda da oyle riske deger baska hocalar da yok son yillardaki basarisiz oyunlarindan sonra. Bir tek Koeman bunlari tatmin eder bu saatten sonra o da Hollanda Milli Takimi beni unutsun demisti daha Advocaat i almadan once. Cunku Everton'dan sonra hem bir adim geri gitmis olacakti (hem sportif hem maddi acidan) hemde zamaninda Everton'a transfer olmadan once cok istiyordu bu gorevi, sonra da bunlar gittiler Blind'i almislardi. O gunden beri hevesi kalmadi.

Ajax'in hocasini Dortmund aldi :)

Hollanda da oyle riske deger baska hocalar da yok son yillardaki basarisiz oyunlarindan sonra. Bir tek Koeman bunlari tatmin eder bu saatten sonra o da Hollanda Milli Takimi beni unutsun demisti daha Advocaat i almadan once. Cunku Everton'dan sonra hem bir adim geri gitmis olacakti (hem sportif hem maddi acidan) hemde zamaninda Everton'a transfer olmadan once cok istiyordu bu gorevi, sonra da bunlar gittiler Blind'i almislardi. O gunden beri hevesi kalmadi.
Evet biliyorum, belki Advocaat ile anlaşmadan önce düşünmüşlerdir varsayımından yola çıktım.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt