DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül

Cevap: DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül

Haydi Selcuk Topal'in yerine oynadi. ona bir sey demiyorum. Burak Türkiye'nin en golcü forveti olsa ne yazar? adamin tek yaptigi aralari kovalamak. ne top saklar ne pas yapar. Avrupada stoperler salak degil bizim ligdeki gibi.

Var mı daha iyisi güzel kardeşim ? Türkiye Ligi'nde 30 gol barajını aşan nadir oyunculardan, boru değil.

Hayatimda gördügüm en 'overrated' oyuncusu; Nuri Sahin. Kötü futbolcu degil. Ancak, duyduklarimi okuduklarimi düsününce kesinlikle Real Madrid'in futbolcusu olamaz Nuri.

Borussia Dortmund, Valencia, Arsenal, Liverpool, Atlètico Madrid, FC Porto vs vs.

Nuri Sahin yukarida yazdigim kulüplerden birtanesi ile uzun yillik sözlesme imzalasa, hem kendisi, hem milli takimimiz icin hayirli olur. Sürekli oynamasi lazim. 'Aman bana pas atilmasin' gibi bi düsüncesi var sanki sahada. Kari gibi dolasiyo.

Maca gelince; Skoru, Selcuk Inan'i felan bosverip gectim bile. Ancak orada 18 bin türk taraftari vardi, ilk yari sonunda cagirdik stadda, gelmediler, mac sonu yine cagirdik, yine kimildamadilar. Birsey yazacam, ban yiyecem biliyorum. Zaten uzun süre yazamadim.

Neyse, Estonya macini almamiz lazim, sart oglu sart.

sirf bu havalanmalarina uyuz oldugumdan milli maclara gitmemeye yeminliyim avrupada

zamaninda kore maclari vsvs. maclarina gitmistim milli takimin

bogazimiz agridi cagirdik tinlayan olmadi

birde hasan sas el kol hareketi cekti yuhaladigimizdan dolayi

ondan sonra ana avrat cakmak demir para ne varsa firlattik

biz ay yildiz icin gitmistik

Bırakın konusmayı Aykuttur , Avcıdır bunları değiştirmek imkansız gibi bişi !

İyi oldu iyi Avcı sayesinde tüm Fenerliler Aykut'a sıkıca bağlandı. .lol.

Haydi Selcuk Topal'in yerine oynadi. ona bir sey demiyorum. Burak Türkiye'nin en golcü forveti olsa ne yazar? adamin tek yaptigi aralari kovalamak. ne top saklar ne pas yapar. Avrupada stoperler salak degil bizim ligdeki gibi.

ehuhehehe

belçika-tuürkiye 1 gol

türkiye-kazakistan 1 gol

türkiye-azerbeycan 1 gol

türkiye-bulgaristan 1 gol

türkiye-finlandiya 2 gol

türkiyenin oynadığı son 10 maçın 6 sında gol atmış ve elinde rooney felan varda burağı oynatmıyacaksın ha

Maç boyunca Hollanda neden hep sol kanattan geldiğini anlayamayan bir antrenörümüz var. Anlasa daha maçında müdahele dé bulunurdu. Bir ara Narsingh, Sneijder, Robben, Van Persie hepsi sol kanattan geldi.

Tunay Torun maç boyunca düşünemedi mi acaba Hamit'e biraz yardım etsem mal gibi ortada gezinmesen diye. Tunay Torun gibi pas özürlüsü 11'de ne arar o başka bir soru.

Teknik adam dediğin değişiklik gerekli ise 2. yarıyı beklemez. 3 tane kanat özelliği olmayan adamı aynı anda forvette oynatmaz.

Arda bile her topu aldığında ikili sıkıştırma ile karşılaştı.

Kısacası sırf oyuncu tercihleri ile değil, oyuna müdahele anlamında da yetersiz kaldı Avcı.

Her sezon başı ilk 2-3 maçtan sonra bu tatsız tuzsuz, heyecansız milli maçlar yüzünden Galatasaray'dan mahrum kalıyoruz.... Bugün maç olsaydı da gitseydik, hareket olsaydı biraz..

Üst Alt