DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda 2-0 Türkiye | Maç Sonucu | 7 Eylül

Cevap: DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda - Türkiye | 21:30 | Star Tv | 7 Eylül

Stadtan izliyecegim Selçuk İnan'i çok mutluyum :tiphat:.

Cevap: DK Elemeler Grup İlk Maçı | Hollanda - Türkiye | 21:30 | Star Tv | 7 Eylül

Macaristan-Romanya-Estonya ve Andorra'dan cok rahat 24 puan cikarmaliyiz. Bu ülkeler bizim rakibimiz olamaz. Böylece de en iyi 2.olarak gideriz turnuvalara herhalde, en kötü. Galip gelebiliriz, cok zor degil bence.. Yeter ki dogru kadro ve istek olsun.

Türkiye milli takımı bu dediğinizi ne zaman yapmış ki böyle bir beklenti içine girdiniz? Macaristan ve Estonya deplasmanları, Romanya ile olan iki maçta bana göre tehlikeli ve şüpheli. Andorra deplasmanı için ise Malta deplasmanı aklıma geldi direk.

en az 1 puan almalıyız.. alacak gücümüzde var.. yeterki basit hatalar yapmayalım..#

umutsuzum açıkcası . bu maç için değil genel itibariyle. :coffee:

Türkiye milli takımı bu dediğinizi ne zaman yapmış ki böyle bir beklenti içine girdiniz? Macaristan ve Estonya deplasmanları, Romanya ile olan iki maçta bana göre tehlikeli ve şüpheli. Andorra deplasmanı için ise Malta deplasmanı aklıma geldi direk.

Katılıyorum. Ne zaman bu takımlar bize rakip olamaz desek fiyasko oluyor.

Aklıma birden 2004 Avrupa Şampiyonası baraj maçı Letonya maçı geldi. Herkes kura'dan önce çek bir letonya diyordu. Letonya çıkmıştı ve elenmiştik...

Katılıyorum. Ne zaman bu takımlar bize rakip olamaz desek fiyasko oluyor.

Aklıma birden 2004 Avrupa Şampiyonası baraj maçı Letonya maçı geldi. Herkes kura'dan önce çek bir letonya diyordu. Letonya çıkmıştı ve elenmiştik...

Aynen, çek bi Letonya al sana Letonya oldu o dönemde. Ayrıca Hollanda gerçekten düşüşte ama iki maçta 0 çekersek hiç şaşmam. Bilhassa Türkiye'deki maç daha da zor olabilir. İçerde daha basit goller yiyoruz.

milli_NEYJA.jpg

Hazırlıklar devam ediyor.

Türk futbolcularının başarı sıralamasına göre dizilimi olmuş..

Semih sakat degilse, Van Persie karsisinda ne yapacagini gercekten izlemek istiyorum. Güzel bir test olur bizim icin.

Haydi Türkiye ben o kadar umutsuz değilim beraberlik iyi sonuç bence ve berabere kalacak gücümüz var.

T%25C3%25BCrk%2BBayra%25C4%259F%25C4%25B1%2B(73).png

Caner oynamaz inşallah, kendi ülkemin oyuncusuna küfür etmeden bir milli maç izlemek istiyorum.

Bir iki futbolcumuz sakat donmesini bekliyorum!

Semih gene Yirtar Gicini!

:sgr: :sgr:

---------------Tolga-------------

Gökhan--Semih--Ömer--Hakan

---------------Emre-------------

-----------Nuri------Selçuk-----

Arda----------------------Sercan

---------------Burak------------

Hollanda 4-1 Türkiye.

Umarım yanılırım ama yalaka bir antrenör ve istikrarsız bir takımdan fazlası beklenemez. Bunu kazansak bile çıkamayız zaten, alıştık artık.

Yenileceğiz gibi geliyor bana da.

Zaten maglubiyet sürpriz olmaz. Grubun en iyi takimiyla deplasmanda oynuyoruz.

O IBB´nin sinir bozucu, ters futbolunu oynayabilirsek, belki biz sürpriz yapariz.

Kadroya da bagli tabi. Caner yumusagi oynayacaksa hic cikmayalim maca mesela

Sakatlık vermeyelim onun dışında bi temennim yok.

bi b*k olmaz 4-5 yeriz , Canerle bekirle:sad007:

Üst Alt