Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics 4-0 New York Knicks

NBA_Do%f0u.png

boston-celtics.png
Vs.png
new%20york%20knicks.png

Cevap: Doğu K. Ç.Final | Boston Celtics - New York Knicks | 17 Nisan | 02.00

Boston vs. New York

Game 1 - Sun April 17, New York at Boston, 7:00 p.m. ET, TNT

Game 2 - Tue April 19, New York at Boston, 7:00 p.m. ET, TNT

Game 3 - Fri April 22, Boston at New York, 7:00 p.m. ET, ESPN

Game 4 - Sun April 24, Boston at New York, 3:30 p.m. ET, ABC/R

Game 5 * Tue April 26, New York at Boston, TBD, TBD

Game 6 * Fri April 29, Boston at New York, TBD, TBD

Game 7 * Sun May 1, New York at Boston, TBD, TBD

Güzel bir seri olmasını istiyorum.Normal sezonun yanı sıra biz genelde New Yorku yeneriz.Bu seridede geçiceğimizi düşünüyorum.Ama zor bir seri olacaktır.Ben 4-2 ile turu geçiceğimizi düşünüyorum.Carmelo,Amare ve Billiups üçlüsü direnmeye çalışacak gibi duruyor.Biz normal play offta nasıl oynuyorsak ve birde Shaq sağlıklı kalırsa ve normal katkısını verirse biz şampiyonluğa gideriz diyorum.Umarım sezon bizim için erken bitmez.Eğer biterse Danny Ainge için şimdiden

geçmiş olsun.:lol:

Takaslardan sonra boston çok zayıfladı.Kendi ipini çekti.New york alır

Bence Nyk alır. Amare baya tahribat yaraabilir potaltında.

Bence Nyk alır. Amare baya tahribat yaraabilir potaltında.

Amareyi Garnett alacaktır ve durduracaktır.New York için Landry Fields ve Carmelonun performansları önemli.

Carmelodan şüphe yokda genç Fields henüz çaylak ve play off sertliğine vereceği cevapda önemli.

Amareyi Garnett alacaktır ve durduracaktır.New York için Landry Fields ve Carmelonun performansları önemli.

Carmelodan şüphe yokda genç Fields henüz çaylak ve play off sertliğine vereceği cevapda önemli.

Perkins olsa neyse hocam, Perkins olsa şu seriyi rahatlıkla geçerlerdi. Amare her türlü etkin olacak bence.Kenardan gelen katkı önemli,Douglas falan iş yapar.

Carmelo bana göre nba in en yetenekli oyuncusu.Bir maça gerçekten odaklanırsa alır

Amare etkin olması zor 5 oynarsa Shaq ile eşleşecek ve Shaq cüssesiyle her türlü durdurur.Bu arada mecburi orta mesafe şutlarla iş yapmaya çalışacak.4 oynarsa Garnettle eşleşecek.New Yorkun 5 numarası Amare 4 oynarsa zayıf kalacak.

O zamanda Shaq ağır filan ama alçak post oyunlarını en iyi oynayan uzunlardan birisi.Oradan maden bulur.Bize en çok Carmelo zorlar diyorum.Tony Douglas gelse bile bizdede kenardan Delonte West gelecek ve onun karşısında rahatlıkla durabilir.Ben diyorum ki Merih Shaq formda olsun 20-25 dkda 7-8 sayı 4-5 ribaunt katkısı bile yeterli olacaktır.Perkins yokken dediğim gibi oynuyordu ve bizde rahatlıkla maç kazanıyorduk.Benchten Jermaine oneal gelecekki geçenlerde izledim fena değildi.Kilo vermiş ve ayaklar biraz hızlanmış.Fark var ama ona güvenilmez.Bu yüzden Troy Murphy önemli diyorum.

Shaq'ın arkasını kaldıracak hali yok hocam.Shaq'tan medet umma bence. Uzun rotasyonunuz ekisi gibi değil.

Amar'e ve Carmelo mesaj vermek isteyecekler, Boston'u zorlamak isteyecekler ama hiçbirşey bu serinin 4-1 bitmesine engel olamayacak. Boston diyorum.

NYK koçtan ve oyun sisteminden kaybediyor. 4-1 veya maksimum 4-2 olur bu seri. NYK Miami ile eşleşseydi o zaman daha fazla şans verirdim onlara ama Boston karşısında bence şansları yok.

4-0 en fazla 4-1 alir Boston.

Herkez susar. Asil simdi basliyor sezon.

4-1 ya da 4-2 Boston. New York'tan fazla medet ummayın.

Üst Alt