Doğu K. Y.Final | Boston Celtics 1-4 Miami Heat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Y.Final | Boston Celtics 1-4 Miami Heat

Cevap: Doğu K. Y.Final | Boston Celtics - Miami Heat

1 Mayıs Pazar | 22:30 | MIAMI-BOSTON | 1.MAÇ | NTVSPOR-HD-en ORTAK YAYIN | CANLI

:f50:

Ntvspor heralde serinin tüm maçlarını yayınlar sanırım.

Rondo - Bibby, Chalmers eşleşmesi çok sakat olur, Wade-Rondo olursa Allen'ı tutacak adam yok. Miami pota altı Shaq ve Garnett'e yeterince direnç gösteremezse baştan kaybeder zaten. 4-2 Boston.

Bosh'ın performansı belirli olacak tabi ki. Miami ilk maçı kazanırsa alır seriyi.

Seri çok keyifli geçecek.

Miami Rondo'yu Bibby ile savunmaya çalışsa bile beceremeyeceği için eninde sonunda Wade savunmaya başlayacaktır büyük ihtimalle. Lebron'un performansını özellikle merak ediyorum. Bir önceki sene Clevland ile Boston karşısında resmen teslim bayrağı çekmişti ki bunu unutmamıştır ve ekstra konsantre olacaktır. Seri boyunca en üzüleceğim oyuncu Bosh olacak büyük ihtimalle, yazık çok çekiyor Garnett'ten :)

Bence Rondo'yu Wade savunacaktır. Boston zaten Ray Allen'ı perdeler üzerinden kullanıyor ki bu durumda Allen'ı tutacak oyuncunun değil Miami'nin takım halinde yapacağı savunma çok önemli olacak. Fakat Rondo'yu tutmak için biraz da fizik gerektiriyor ve Bibby aynı geçen seneki Mo Williams gibi Rondo karşısında ezilir o yüzden Wade'den başkasına tutturmaz Spolestra diye tahmin ediyorum. Serinin en önemli noktaları : Miami dış atışlardan ne kadar katkı alacak ve Bosh Garnett karşısında ezilecek mi ?

Miami dış şutlardan iyi katkı alır ve Bosh çok rezil oynamazsa Miami geçer ki ben Bosh'un kesinlikle geri adım atmayacağını düşünüyorum Garnett karşısında. İyi oynamayabilir bu seride ama sinmez ve geri çekilmez de.

yanarim yanarim orlandonun olmiyacak bir takima elenmesine yanarim . bu seri icinde basa bas gidecek umarum bostun kazanir

Maç bitmeden Wade ile James sen bana niye pas atmıyorsun davasından kavgaya girerler, Boston güle oynaya kazanır.

Bostonum umarım kazanır.Bence bu turdan galip çıkacak takım şampiyon olur.Seri 4 3 Boston diyorum.

Wade Rondoyu savunacak basarabilecekmi ???

Bosh Garnetti savunacak basarabilecekmi ???

Soru isaretleri? Ama Boston her türlü savunmayi beceriyor.

Ayrica 4 tane silahi var ve Shaqta oynarsa tamamen sansiz kalir Miami gözümde.

Bosh belki Garnetti taraftar gaziylada 1 en fazla 2 macta iyi savunur ama normal sartlarda Garnett ezer gecer.

Wade Rondo'yu savunabilecek mi diye bir soru işaret olmamalı bence.

Üst Alt