Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 4-2 Atlanta Hawks | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 4-2 Atlanta Hawks

NBA_Do%f0u.png

chicago%20bulls.png
Vs.png
atlanta%20hawks.png

Cevap: Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls - Atlanta Hawks

Chicago eğer İndiana serisi gibi oynarsa elenir.Çünkü Atlantada Joe Johnson falan play off tecrübesi olan oyuncular.

Chicago 4-2 veya 4-3 alır.

Seriyi 4-1 alırız.. :)

İlk turda İndiana'nın gelmesi çok iyi oldu. Takımın bu zorluğu ilk turda yaşaması önemli.

Chicago Orlando'ya benzemez özellikle Orlando karşısında bulduğu o dış şut atışlarını bu seride bulamazlar.

Ben maksimum bir maç alır diyorum Atlanta Chicago'dan. 4-1 biter diyorum ben.

Cok bos yorumlar yapiliyor.

Atlanta Chicagoyu baya zorlar,ama turu gecmesi tabi zor.

Crawford bu serıde ne yapacagını cok merak edıyorum Chıcagodan kotu ayrılan ve ayrıldıktan sonra Chıcago tarafından yapılan yorumlardan sonra Crawford hatrına 4 - 3 diyorum. Korver dısında yıne sut sokabılen oyuncusu cıkmaz ve Rose boyle sıradan oynamaya devam ederse serıde suprız olma sansıda var Chıcago cok buyutuluyor ama playoff bu ve tecrube acısından Atlanta kadrosu daha avantajlı Boozer bu serıde buyuk ıhtımal oynamayacak Josh Smıth'le eslesecek olan Taj Gibson cabuk foullerse bu serıde bır suprız beklıyorum Rose ve Deng ne kadar verım verıcek merak edıyorum cunku karsılarında Crawfore (artı motıvasyonla oynayacaktır) joe Johnson, Josh Smıth, Al Horford yine eski takımına karsı oynaycak Hinrich var bence en guzel serı olucak Chıcago saha avantajı olmasa Atlanta derdım ama Chıcagoda Rose vıtes artırcak dıye umut edıyorum Rose, Deng, Korver dısında hıcbır hucum sılahı olmayan Chıcago ya savunmayla serıye tutanacak yada ısı zora sokucak bence en guzel serı cunku favorı gosterılen Chıcago sadece kagıt ustunde favorı kadro kalıtesı Atlantanın daha yuksek boozer ın olmadıgınıda unutmamak lazım gercı olsada playofflarda bıtsınde gıtsek dıye oynuyor :)

Cok bos yorumlar yapiliyor.

Atlanta Chicagoyu baya zorlar,ama turu gecmesi tabi zor.

Bu yorum çok dolu olmuş :)

Üstad, ne yapayım şimdi Atlanta'nın 1 maç almasını sürpriz gördüğüm için özür mü dilemeliyim :)

Veya ben hiç özür dilemeyeyim Atlanta kazandığı zaman gelip bana laf sokarsın, mutlu olursun belki :)

Savunmasiyla kazanir chicago bana gore cok sert savunmalari var

Bu yorum çok dolu olmuş :)

Üstad, ne yapayım şimdi Atlanta'nın 1 maç almasını sürpriz gördüğüm için özür mü dilemeliyim :)

Veya ben hiç özür dilemeyeyim Atlanta kazandığı zaman gelip bana laf sokarsın, mutlu olursun belki :)

Cok kaba konusmusum.

Üzerine alinan herkezden özür diliyorum.

Cevap: Doğu K. Y. Final | Chicago Bulls 0-0 Atlanta Hawks

Noah oynamayacak bu geceki maçta bakalım neler olacak. Sürpriz yapabilir Atlanta.

Umarım Ömer daha fazla süre alır ve kendini daha iyi gösterir.

Üst Alt