Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."


Doktorun bu sözüyle adeta yıkıldım.Görme yeteneğim kaybolmaya başlamış.Zaten 3 hastalıkla zor baş ediyorum bide bu çıktı.Size önerim sağlığınızın kıymetini bilin.Bana bişey olursa yanıma alacağım kişiler:Abdullah TAŞAN ve ailesi, Alaaddin Arslan, Berk KAVAK, Burcu AKTAŞ, Emre Ates, Ertuğrul Yılmaz, Fatih Aybars Hakan, Mustafa GÜRPINAR, Müberra Tülü, Tamer İpekgül, Şebnem Başaran,Neşe Başça,Burcu Özhan,Mesut Çelik, Kansu Vargün, Murat Durgun, Nuri Ülger, Tugay Koç, Umut Yaşar, Sinan Arslan, Soykut ÇELİK, Erşan Kuneri, Burak Bestas, Orçun ÇETİNASLAN, Yunus Emre Çayırlı, Ömer Çelik, Oğuzhan Yeşil, Ahmet Özgün Güven.Şuan aklıma bu isimler geldi.İlerleyen günlerde güncellerim.:D
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Ya nasıl olabilir böyle birşey ki? Kötü bir durum gerçekten.Geçmiş olsun ve sonunda geçmişte olacak,inanıyorum.
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Listede ben yokum iyi güzel :D Müberra'yıda çıkarırsan sevinirim :D

şaka bi tarafa acil şifalar dilerim kardeşim
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Burak sen umudunu kaybetme güzel kardeşim, ben inanıyorumki böyle bir sıkıntıdan kurtulacaksın.
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Çok geçmiş olsun Burak,İnşallah dedigin gibi olmaz,kısa sürede iyileşirsin.
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Sağolun.Çıkarmıyorum.:DListede adı olmayanlar yazarsa kendini eklenmiş bilsin.:DBensiz bu dünya'da yaşayamazsınız.:)
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Şansımızı Dünya Göz Hastanesi'nde deneyeceğiz.Burda bi arkadaşımında böyle gözle ilgili bir sorunu var.

Gözlerinin arkasındaki sinir hücrelerinde zayıflık varmış vitamin eksikliği sanırım.9 10 aydır yakını nerdeyse hiç göremiyor gözlerinin yan kısmını kullanıyor sanırım şaşı gibi bakıyor.Almanyada kök hücre tedavisi varmış düzelcek inş... Seninkide böyle birşeymi acaba :confused::confused:
 
Cevap: Doktor "İlerdeki aylarda kör olacaksın."Gerçekten çok üzüldüm. Babamı kaybetmemden sonra birşeye üzülmüyordum ve üzüleceğimi de sanmıyordum. Ama yanılmışım sanırım. Umarım doktor da yanılmıştır ve senin dediğin gibi de çıkmaz. Aragorn un bir sözüyle bitireyim konuşmamı;

"There is always hope".
 
Üst Alt