Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Umudu Olan Var Mı ?

En iyi zamanımızda yenemiyoruz adamları oradan 3 puanı sil zaten :D

4-1'lik maçta yenemedik ya o gunden beri benim umudum kalmadı zaten.. İnanılmaz eksik kadroydular o maçta orta sahaları Josico ve Selçuk'tan oluşuyodu Alex sakattı o maç baya eksik kadroydular hatta 2'inci dakikada öne geçmiştik Lincoln'le her şey bizim lehimizeydi ilk dakikadan ama sonra gene hüsran oldu

şimdilik bir fikrim yok..gitsinmi kalsınmı bilmiyorum,sessizim o konuda biraz..herşey maçtan sonra

1 maç için fikir belirtmen bence yanlış olur.

Aha yendik Rijkaard iyi hoca

Aha yenildik Rijkaard hoca filan değil

Bunun gibi birşey oluşur. Önemli olan her zaman fikrini belirtmektir. Olumlu veya Olumsuz.

1 maç için fikir belirtmen bence yanlış olur.

Aha yendik Rijkaard iyi hoca

Aha yenildik Rijkaard hoca filan değil

Bunun gibi birşey oluşur. Önemli olan her zaman fikrini belirtmektir. Olumlu veya Olumsuz.
fener meçını yenilirsek rijkaard ın takımı ileriye götüreceğini hiç zannetmiyorum işler daha da kötü olabilir ki yenersek rijkaard ın ve oyuncuların kendine güveni gelirse belki o gazla falan şampiyon oluruz (o da körün taşı rast gelirse):eek:

Fener macı umurmda bile değil yenilsek dahi karabük macında nasıl üzüldüysem aynı o şekil üzüleceğim galip gelirsem İBB yi yendigimiz de nasıl mutlu olduysam o sekilde mutlu olacam...

Ve büyük ihtimal de yenileceğiz ezeli rakibimize maalesef şansımız tutmuyor.... Ama işin en güzel tarafı bu sefer favori biz değiliz...

fener meçını yenilirsek rijkaard ın takımı ileriye götüreceğini hiç zannetmiyorum işler daha da kötü olabilir ki yenersek rijkaard ın ve oyuncuların kendine güveni gelirse belki o gazla falan şampiyon oluruz (o da körün taşı rast gelirse):eek:

Dostum bence çok yanlış düşünüyorsun. Biz kaç defa 9. hafta yenildikte şampiyon olduk. Yani lig 34 hafta 1 maça bağlı kalmamak lazım. He bu takım 34 hafta sonunda da şampiyon olamaz dersen saygı duyarım fikrine çünkü bu takım yapısının şampiyon olması çok zor.

anasını satayım sanki cehenneme gidiyoruz kıyamet günü gibi yansıtıyorsunuz alt tarafı fenerbahçe maçı sonuç ne olursa olsun ne ilk ne de son derbi olacak böyle yaparak gerilim yaratıyorsunuz sadece

Dostum bence çok yanlış düşünüyorsun. Biz kaç defa 9. hafta yenildikte şampiyon olduk. Yani lig 34 hafta 1 maça bağlı kalmamak lazım. He bu takım 34 hafta sonunda da şampiyon olamaz dersen saygı duyarım fikrine çünkü bu takım yapısının şampiyon olması çok zor.
ben yeneceğimizi de şampiyon olacağımızı da sanmıyorum birçok galatasaraylı benle aynı fikirde kimse yalan konuşmasın...ama inşallah tam tersi olur..bekleyip göreceğiz

fenerin bjk karşısında sürekli yenilip durduğu bir dönem vardı.metin ali feyyazlı süreçte.sonra bir maçta uchenin son dakka golüyle inönüde maç aldılar ve o sendromu ufak ufak kırdılar.biz ise bunu bir türlü kıramadık.biz favoriysek yeniliyoruz onlar favoriyse fark yiyiyoruz.orada izah edilmez bir balları var.en iyi zamanımızda bile olmuyor.bu sene ise bütün ters faktörlerin yanında birde berbat ötesi top oynuyoruz.kadro kalitesi olarakda kötüyüz. takım kötü oynasa bile şu çıkar belki bişeyler yapar diyebileceğimiz biride yok.iki neticeden başkası olmaz bu şartlarda.ya yeniliriz ve reykard gider.yada fark yeriz reykard yönetimle birlikte gider.benim ne 9. haftadan nede bu sezondan bir beklentim yok. bu seneki felsefem ne kadar az beklenti o kadar az hayalkırıklığı.

Umudum 1-2 farkla yenilmek. Daha beteri olma ihtimali çok çok fazla şu anda. Ciddi ciddi 4-5 fark yiyebiliriz.

Benim umudum var ama çekincem de var o da bu ligin oradaki hayvancıl atmosfer ve bunlara izin veren hakemler yüzünden.

bence o kadarda değil merak etmeyin

Hakem+atmosfer... Fener zaten bizden iyi pas yapıyor. O seyirciyle, atmosferle illa ki baskı da kuracaklar. Gol kapısı erken açılırsa baya bir felaket olabilir. Uzun süre direnebilirsek, ya da öne geçip belli bir müddet koruyabilirsek belki birşeyler üretiriz...

Umudum Niang filan sakatlanır Emre ceza yer Luganonun ateşi çıkar da en azından ezilmeyiz.Bizi bu duruma düşürenler utansınz :(

Hakem+atmosfer... Fener zaten bizden iyi pas yapıyor. O seyirciyle, atmosferle illa ki baskı da kuracaklar. Gol kapısı erken açılırsa baya bir felaket olabilir. Uzun süre direnebilirsek, ya da öne geçip belli bir müddet koruyabilirsek belki birşeyler üretiriz...

Adamlar kazandıkları maçta en az 3 attılar şu ana kadar. Ben söyliyim yenilirsek en az 2-3 fark yiyeceğiz gibime geliyor hele de bu defansla.

Tempoyu düşürmemize mümkün değil izin vermezler. Ayrıca onu yapabilmek için pas lazım. Bizde de o yok. Anca zaman geçiririz ki o da tam bir rezalet olur.

Üst Alt