Domènec Torrent İstifa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent İstifa

Flamengodan'da 1,8 milyon almis kovulduktan sonra. Adam orda 3 ay bizde 5 ay calisarak 4 milyona yakin tazminat götürecek. Resmen hirsiz adam.

Hirsiz degil, tokatci. Zorla imzalatmiyor bu sozlesmeyi. Ayrica, Pep'in ekmegini iyi yedigini soylemek gerek. Helal olsun. Boyle salak adamlarin oldugu piyasayi iyi tokatliyor.

Bu vesileyle, yeni hocamiz kim olur bilmem, kendisinin notunu henuz 3.macinda vermistim (hicbir etkisi yoktu oyuna) bundan sonra hicbir hoca/oyuncya performans harici tazminat verilmemeli. Sen 1.2 puan altinda ortalama ile takim yonet sonra gel tazminat iste. Tekrardan belirteyim unutmadan, Barca ikinci macinda Terim olsa kazanirdik. Nasil ki aksini iddia edenler var bende boyle dusunuyorum. Korkak herif, buna bu takimi emanet edenlere lafim once !

Tarihin en başarısız sezonunun günah keçisi yine Terim yerine Torrent oldu. İşte Galatasaray taraftarı.

aynı fikirde değilim

terim zaten yaptıklarının karşılığını buldu ve hakettiği gibi kovuldu

ne yapsın daha taraftar yani terimin villasını basacak halleri yok

torrente tepki katkısının sınırlı olması sebebiyle

terimistleri kastetmiyorum tabi bu yorumda onlar ayrı

Tarihin en başarısız sezonunun günah keçisi yine Terim yerine Torrent oldu. İşte Galatasaray taraftarı.

Aynen öyle. Agzina Saglik.

Benim icin ultraslan midir nedir terim kovulduktan sonra bi kac mac kötü giderken „imparatooooor“ diye bögürlendikten sonra bitti.

Normalde su sezondan dolayi elmas olsun terim olsun Galatasarayin G sini agzina almamali, kulübün
Kapisinin önünden gecmemeli, hatta ihrac bile edilmeli ama vur torrent, daha kolay tabi (ayrica torrentci falan degilim, capsizin önde gideni o da).

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Ligde bir iddiamız kalmamış. Ben iki, üç haftadır maçlara bile bakmıyorum şahsen. Kurulan takım Terim'in eseri. Yine bir yerlerden türemiş, artık nereden türediyse artık; gençler oynasın, altyapı daha iyi diyenler. Torrent'in kalıcı olmayacağı ilk geldiği zaman belliydi. Kitabın ortasından konuşmaya gerek yok. Yine de kendi kadrosunu kurma şansı verilirse eğer ben başarılı olabileceğini düşünüyorum. Bugün Nuri Şahin, Okan gibi isimleri zikreden insanlar ilk sallantıda onların da gitmesini isteyecek, sabır göstermeyeceklerdir şüphesiz.

Aynen öyle. Agzina Saglik.

Benim icin ultraslan midir nedir terim kovulduktan sonra bi kac mac kötü giderken „imparatooooor“ diye bögürlendikten sonra bitti.

Normalde su sezondan dolayi elmas olsun terim olsun Galatasarayin G sini agzina almamali, kulübün
Kapisinin önünden gecmemeli, hatta ihrac bile edilmeli ama vur torrent, daha kolay tabi (ayrica torrentci falan degilim, capsizin önde gideni o da).

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Ismail Cipe'yi isliklayan ama 2 dakka sonra "Imparator Fatih Terim" diyen taraftar toplumundan fazla beklememek lazim. Ismail Cipe kendisini yedek yapti

Üst Alt