Domènec Torrent Yanlış Seçim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domènec Torrent Yanlış Seçim

Avrupa Liginde ve Barcelona maçı dahil tamamen Terim'in takima adapte ettiği futboldur.
Bu oyun oyunu oynamak isteyen rakiplere karşi gayet etkili.
Kapanan takimlara karşi sorun ise takimin tecrübesizliğinden ve veteran oyuncularin ( Babel, Feghouli, Diagne, Falcao/3 milyon maşi hala üstümüzde) bitikliğinden kaynaklaniyor.

Takimin ligde nerdeyse her maçta torrentden beri o stabil orta sahayi çikaramamasi ise yine hoca faktöründendir. .

Yukardağa yazdiğim veteran oyuncularin maliyetleri düşüyor. Takimda bol bol kazanç hatta büyük kazanç sağlanacak oyuncular var.

Torrent mi olur bilmem ama bu imkanlar dahilinde artik şampiyonluklar yaşatacak hoca bulur Adam olan artik. Bahanelere siğinmadan.

O zamanda 7 oyuncumu değişecek maçta
Ben senin mantığını anlamdım

Adam kadronun yersiz geniş olduğundan dem vurduğunda ,takımı ben kurmadım dedi diye vurdulardı

Benim mantigim su. Torrent Turkiye liginde basarili olamaz. Kadro kotu ancak 15. olacak bir kadro degil. Oyunu okumada ciddi problemleri var Torrentin.

Seneye ligi bilen bir hoca lazim.

Benim mantigim su. Torrent Turkiye liginde basarili olamaz. Kadro kotu ancak 15. olacak bir kadro degil. Oyunu okumada ciddi problemleri var Torrentin.

Seneye ligi bilen bir hoca lazim.
ligi bilen hoca mantigina katılmıyorum
Sayın Terimden daha çok bilen yoktur

yada Vural hoca uygun olurumu, sizce bu bakış acısına ?

Başarısız olacağını düşünmemin bir çok sebebi var. Bu adam Pep'in yardımcılığını yapmış bir adam ve Pep'in sistemi hakkında ne kadar takıntılı olduğu da bilinen bir gerçek. Muhtemelen transfer yapılmayacak ve Torrent de pas futbolu oynatmaya çalışacak. Eldeki kadronun bunu oynaması ise imkansız. Ligde zaten bir kaç takım harici kimse topu almıyor , ligde patlama sebebimiz buydu. Muhtemelen AL maçlarında da topla oynamayı deneyecek ve eleneceğiz.
Dahil olduğu ekolün de hem futbolcu hem hoca bakımından burada başarılı olmuşluğu yok. Oyuncularıyla ilişkilerinin de sorunlu olduğu yazılmış. Böyle kaotik bir dönemin üstesinden gelebilecek ne adı ne ağırlığı var. İşin kötüsü kadroda da general diyebileceğimiz takımı saha içinde toparlayacak bir futbolcu yok. Önümüzdeki fikstürü düşününce ben ciddi ciddi küme düşme tehlikesi olduğunu görüyorum transfer olmazsa. Sistemini işletecek transferler yaptırabilirse bir ihtimal başarılı olabilir , olmazsa FT gibi mevcut orta saha ile pas oyunu oynatmaya çalışıp kötü sonuçlar alacak. Zaten ligde topu almak zorunda.

Başarılı olmasını isterim ama ihtimal de vermiyorum. Mevcut şartlarda optimist olmak benim açımdan saçma. Bu tarz hocaların piri denilecek adamın buraya gelip nasıl çöktüğünü gördüm. Burası ne kadar kabul etmek istemesek de şarktır , güçlü bir figür değilsen öyle sistem mistem kuramazsın burada. Kariyeri öyle söylemese de belki çok iyi bir hocadır ama mevcut şartlar da ortada. Böyle bir hocayı getirip transfer konusunda kem küm eden bir başkanın da bir kamikaze pilotundan farkı yok.

✍️​

Üst Alt