Domènec Torrent - Sayfa 336 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muhtemelen ömrü boyunca bir daha asla Galatasaray seviyesinde bir takımın başına geçemeyecektir.
İspanya 4.liginden bir takımın hocası olabilir belki.

Maddi açıdan çok karlı bir sözleşme verildi kendisine; o da en başından beri hunharca itibarsızlaştırıldığı bir ortamda kuruşundan vazgeçmedi haliyle. Bunun için kendisini suçlayamam...

Ancak dikkatimi çeken bir husus, başına geçtiği kadronun aslında gayet kaliteli olduğunu iddia eden pek çok kişinin, şimdi o kadrodaki futbolcuların neredeyse alayının 'çöp' olduğu görüşünden hareketle, hemen her mevkiiye kaliteli futbolcuların transfer edilmesi gerekliliğine dair keskin ifadeler kullanmasıdır...Çelişkinin böylesini izah edip, naciz şahsımı aydınlatabilecek bir babayiğit çıkar mı acaba?!..

Bu sağlama sağlıklı değil. Zira biz olmasak boşta olacak tek td kendisi değil.

Kendisi artık mazimizde kaldı zaten. Yolu açık olsun. Ama Okan'dan daha iyi td olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple kendisi ile devam ,Okan'ı getirmekten daha doğru tercih olurdu.
Sanmıyorum çünkü taraftar kelle avcılığı yapıyordu kendisine karşı. Çok savundum Torrent'i ama öyle bir ortam oluşturuldu ki kalması kulübün havasının değişmesine yardımcı olmayacaktı. Okan'a bile yapılmaya başlandı. Kanserojen bir kitle var futbolda.

Sanmıyorum çünkü taraftar kelle avcılığı yapıyordu kendisine karşı. Çok savundum Torrent'i ama öyle bir ortam oluşturuldu ki kalması kulübün havasının değişmesine yardımcı olmayacaktı. Okan'a bile yapılmaya başlandı. Kanserojen bir kitle var futbolda.
O toksiklik Terim emekliliğini açıklamadan bitmez. Twitter'da bir kesim ,TRT'de Necati hemen başladılar zaten dediğin gibi. Amaç Okan'ı göndermek değil ki o,amaç uğruna geçilecek mecburi bi basamak. Amacın ne olduğu malûm.

Kondisyon ile ilgili problemimizin olduğunu düşünenler Hamzaoğlu, Terimli maçları izlesinler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt