Domenech: "İngiltere Kadrosu Kalitesiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenech: "İngiltere Kadrosu Kalitesiz"

Domenech: "İngiltere kadrosu kalitesiz"

Eski Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Raymond Domenech, Euro 2012 hakkında görüşlerini bildirirken, İngiltere'nin kaliteli bir takıma sahip olmadığını belirtti.

99878hp2.jpg

Eski Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Raymond Domenech, İngiltere Milli Takımı için "kalitesiz" kelimesini kullanırken, Fransa'nın İngiltere'yi rahatlıkla yenebileceğini söyledi.

France Football'a yaptığı açıklamada Fransa için İngiltere maçının oldukça kolay olacağını ifade eden Domenech, "İlk maçımız İngiltere ile ve bu Fransa için iyi haber. İngiltere kalitesiz bir ekip. Ukrayna karşısında da alınacak puanlar ilk turu rahat bitirilmesini sağlar." ifadelerini kullandı.

Fransa için favorilerden biri diye konuşan Fransız, "Bu sefer Fransa favori takımlardan bir. Ben buna yürükten inanıyorum. 18 maçtır yenilmeyen bir Fransa var. Bu süreç içinde İngiltere, Almanya ve Brezilya gibi güçlü takımlar. İşte bu yüzden dolayı Fransa favori. Tahminime göre minimum yarı final oynarlar." dedi.

Euro 2012 D Grubu'nda Fransa'nın rakipleri; İngiltere, Ukrayna ve İsveç...

Kaynak

Cevap: Domenech: "İngiltere Kadrosu Kalitesiz"

Bence haklı ama tüm teknik direktörler rakibi büyütücü bir strateji izlerken Domenech'in İngiltere'yi hırslandırıcı bir politika izlemesi garip.

Söylediklerine katılıyorum ama sende cok berbat bi hocasın be dom

Doğru İngiltere'nin kadrosu kaliteli değil eskilere göre. Bu gruptan hem Fransa hemde İngiltere çıkamaz. Zorlu bir grup. Ev sahibi ve İsveç yabana atılacak ekipler değiller.

İngiltere kadrosu şu an çok iyi durumda abi biraz premier lig izleyen insan bunu görür.Teknik direktörde bitiyor herşey.Ben finallere oynucaklarını düşünüyorum

Domenech begenmediyse Ingiltere'nin finale cikmasi surpriz olmaz. Burcuna gore milli takima adam cagiran bir antrenordur kendisi.

Tek kesin olan bir şey var. Tüm maçları izlenmeye değer ve turnuvanın en merak ettiğim grubu..

Adamın amacı farklı.Olası bir başarısızlık öncesi ortam hazırlıyor.Yerine gelen Laurent Blanc'a karşı yapılmış bir açıklama.Devamında ki açıklamalarından çok açık belli oluyor.

ingilterenin kadrosu kalitesizse biz ölelim :D

Ucmada son nokta yapmis,bilerek söyledi heralde rakibimi kizdiriyor anlamadim...ingilterenin takim olmadigini takim oyununu oyniyamadigini söylese anlarimda bireysel olarak baktigin vakit böyle bir cümleyi kuran kisinin akil sagliginda sorun var demektir.

O değilde Euro 2004 deki Fransa-İngiltere maçı çok güzeldi.İngiltere 1-0 öndeyken Fransa son dakkalarda 2-1 yenmişti ingiltereyi.Zidane ın frikik ve penaltı golüyle.

Euro 2012 de böyle zevkli bir maç olur inşallah.

Üst Alt