Donk ile Anlaşma Sağlandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Donk ile Anlaşma Sağlandı!

Kalmasını doğru bulanlarda baya fazlaymış.
bu yönetim ve taraftar potansiyeli bizi er yada geç küme düşürür söyliyim.

Bu gamsız, her an takımı yakacak potansiyeldeki oyuncudan daha iyi oynayacak genç bir oyuncu bulamıyorlarsa yemin ederim vurun kilidi klübe.

hepsini geçtim al bedava bir genç dene yahu..Umudun olsun.

Kalmasını doğru bulanlarda baya fazlaymış.
bu yönetim ve taraftar potansiyeli bizi er yada geç küme düşürür söyliyim.

Bu gamsız, her an takımı yakacak potansiyeldeki oyuncudan daha iyi oynayacak genç bir oyuncu bulamıyorlarsa yemin ederim vurun kilidi klübe.

hepsini geçtim al bedava bir genç dene yahu..Umudun olsun.
Hocam dikkatimi çekiyor hep yönetime laf ediyorsun. Özellikle şu konuda sence Donk'un kalmasında yönetim mi ısrarcı olmuştur illa bu kadar paraya kalsın diye.

sent via GSC

Hocam dikkatimi çekiyor hep yönetime laf ediyorsun. Özellikle şu konuda sence Donk'un kalmasında yönetim mi ısrarcı olmuştur illa kalsın diye

sent via GSC

yönetici derken teknik ekip falan hepsini içine alıyorum.
bu arada ardayı istemeyen yönetim o zaman bunada engel olsun.Ama bunların hepsi aynı.
bende bu Galatasaray taraftarının senelerdir başkan ve yönetici seviciliğini hiç anlamıyoruum.

Galatasarayın haklarını koruma noktasında gerekli hamleleri yapmayan adamlardan nefret ediyorum.
Benim için bu yönetimde eski yönetimler gibi yok hükmündedir.
ne olacak ki böyle genel kurul yapısından istenilen başkan ve yöneticilerin çıkmaması çok normal.

donku, belhandayı vs daha nicelerini tutalım.Göz göre göre yapsınlar hataları..
Böyle çapsız bjkde üzerimize çıkar.Hani bu forumda küçümsenen bjk..kendimizi o kadar dev aynasında görüyoruz ki taraftar yapılan hataların farkında değil.

yönetici derken teknik ekip falan hepsini içine alıyorum.
bu arada ardayı istemeyen yönetim o zaman bunada engel olsun.Ama bunların hepsi aynı.
bende bu Galatasaray taraftarının senelerdir başkan ve yönetici seviciliğini hiç anlamıyoruum.

Galatasarayın haklarını koruma noktasında gerekli hamleleri yapmayan adamlardan nefret ediyorum.
Benim için bu yönetimde eski yönetimler gibi yok hükmündedir.
ne olacak ki böyle genel kurul yapısından istenilen başkan ve yöneticilerin çıkmaması çok normal.

donku, belhandayı vs daha nicelerini tutalım.Göz göre göre yapsınlar hataları..
Böyle çapsız bjkde üzerimize çıkar.Hani bu forumda küçümsenen bjk..kendimizi o kadar dev aynasında görüyoruz ki taraftar yapılan hataların farkında değil.
Ben 6. veya 7.olacağımız gerçeğiyle yüzleştim çoktan bile zaten. Bizimkilerin hiç birşey umrunda değil.

sent via GSC

İyi görev adamı, kalması normal. Ama bir daha bu kafayla mümkünse kaptan çıkmasın. Hiç kötü gün oyuncusu değil, bu kaptan olunca takımın gamsız geri kalanı da koy makatına kıvamına giriyor.

Üst Alt