Donk: "Tabiri caizse rakip forveti canlı canlı yiyecekler"


41982

Futbol Takımımızın, deplasmanda Kasımpaşa'yı 4-1 yendiği maçtan sonra oyuncumuz Ryan Donk yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Ryan Donk şu ifadeleri kullandı:

"Kasımpaşa'nın nasıl oynayacağını biliyorduk. Önde üç tane oyuncuları var ve birbirini seven oyuncular. İlk yarıda da sıkıntı yaşadığımız, rakibimizin orta sahayı dribling ile geçtiği bazı anlar oldu. Ancak ikinci yarıda oyunu tam anlamıyla elinde tutan, kontrol eden, topa ve oyuna hakim olan bir Galatasaray vardı. Akabinde de güzel bir galibiyet geldi.

Hem ofansif hem de defansif anlamda Luyindama ve Marcao'nun benim oyunuma çok büyük katkıları var. Benim bir orta saha olarak tamamen kendi mevkime odaklanmamı sağlıyorlar geriden oyun kurarak. Defansif olarak da aynı şekilde, baktığınız zaman birçok pozisyonda rakip forvetle adam adama oynuyorlar. Tabiri caizse rakip forveti canlı canlı yiyecekler, öyle oynuyorlar. O yüzden hem ofansif hem de defansif anlamda çok yardımcı oluyorlar."

galatasaray.org
 
Savunmamız ümit veriyor bencede.Fakat Marcao Benfica maçından sonra her an patlamaya hazr bombaymış etkisi yarattı bende.
Luyindama da biraz dengesiz topa / adama giriyor.
Ligte bizi gayet yeterli götürürler, bundan şüphem yok.Fakat avrupa kupaları için tartışılır düzeydeler diyebilirim.
 
evet,bi de rakipler senin yanından yürüyerek geçmese iyi olacak donk.trezegetnin frikiğinden önce yine bunun yanından geçtiler yürüyerek.trabzonun bize attıgı faullü golden önce oldugu gibi.borçlusun defansa.
 
Bazen fazla yiyorlar. Biraz pozisyon almayı da öğrenmeleri lazım. Özellikle Luyindama top çalacağım diye pozisyonunu fazla kaybediyor zaman zaman. Tecrübeyle daha iyi olacaklardır pek tabii, beleş liglerde veya kötü takımlarda başladıktan sonra böyle birbirini öldüren adamların olduğu lige göre başlangıç performansları muazzam. Nazar değmesin.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt