Donk'a Talip Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
super_lig_ekibinden_donk_surprizi_1498647329_8485.jpg

Galatasaray’da sezon başından beri hiçbir lig maçında şans bulamayan Ryan Donk’a sonunda bir talip çıktı.

Bülent Uygun yönetiminde lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra İrfan Buz yönetiminde çıkış yakalayan Osmanlıspor, devre arasında Donk’u kadrosuna katmak istiyor.

Hem yabancı sayısında azalmaya gitmek hem de maaş bütçesinde yer açmak için çalışmalarda bulunan Sarı-Kırmızılılar da Osmanlı’nın Donk’a resmi teklif yapmasını bekliyor. Bu transferin, Galatasaray’ın 7 Ocak’ta Antalya’da başlayacağı kamp çalışmasından önce tamamlanacağı tahmin ediliyor.

Milliyet

@ArslanCumhur
6 dk.6 dakika önce
Daha fazla
Donk: "Galatasaray'dan ayrılma gibi bir düşüncem yok. Oynamadığım dönemde teklif almadım. Teklif gelse de ilgilenmezdim. Galatasaray'da kalmak istiyorum.

@ArslanCumhur
6 dk.6 dakika önce
Daha fazla
Donk: "Galatasaray'dan ayrılma gibi bir düşüncem yok. Oynamadığım dönemde teklif almadım. Teklif gelse de ilgilenmezdim. Galatasaray'da kalmak istiyorum.

Fatih Terim gelmeden önce koşa koşa giderdi. Şimdi Fatih Terim bizim takımdaki bir çok kişi için son şans. Bunlardan birisi de Donk. Keşke adam akıllı oynasa. Ama oynamayacaksa gitsin devre arasında çünkü sezon sonu zaten gidecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suan galatasaraydan aldim paranin aynisini vermezlerse sözlesmem bitene dek takimda kaliyorum demis

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

yahu verin gitsin yarim sene sözlesmesi kalmis

terim'in bu sacma sapan topcu sevdasi umarim yakin zamanda biter

donk gibi yabancilari artik almayiz umarim. mustafa denizli'nin kazigi hala kontratli futbolcumuz.

@ArslanCumhur
6 dk.6 dakika önce
Daha fazla
Bulmuş yağlı kapıyı, gider mi hiç kalas öküz? Yönetim ve teknik kadro bunun gibilerden ibrette almıyorlar. Eldeki çöpleri gönderemediğimiz yetmediği gibi Aziz Behiç'e falan talip oluyorlar bir de.

Son düzenleme:
Üst Alt