Dördüncü Olursak Yaz Tatili 8 Gün! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dördüncü Olursak Yaz Tatili 8 Gün!

Yaz dönemi kendinizi şu tarz haberlere hazırlayın;
GALATASARAY'li oyuncu tedavisini sürdürmek için almayaya,abd'ye uçtu.

Vs..

DURSUN İSTİFA!

Ya da bunu yapamayanlar icin daha guzel bir yontem var

tudor un verdigi izinde ozel isleri icin paris e giden selcuk inan gurbetcilerle bol bol fotograf cektirdi

selcuk un persembe gunu sabah idmaninda takima katilmasi bekleniyor

o sinsi herif sakatlik numarasi yapmaz her hafta hissettirmeden 1 gun 2 gun tirtiklar

Tudor sozunu dinletse o stajer havasindan kurtulur aslinda

ben oyuncularin bu sene daha cekinecegini dusunuyorum ondan , eli biraz saglamlasti ozellikle kondusyon konusu kamuoyunda cok yer buldu

ki bence en buyuk sikintimiz gucsuzluk

3. olursak bizimkiler şampiyon olmuş gibi çılgınca sevinirler sahanın ortasında :D

En son herhalde Rijkaard zamanında oynamıştık 3 öneleme. 5-6 ata ata tokatlamıştık rakipleri, tabii dandik takımlar geliyor. Karpaty Lviv faciasını herkes söylemiş zaten. Bırak ön elemeleri gruplarda bile elenirsek adamım diye gezmesinler bir daha ortalarda. Yok başımızda Dursun varmış yok Tudor ağır idman yaptırıyormuş umrumda değil. Galatasaray'ın ölüsü gruplara kalıp orayı da geçmek zorunda. Yani 4. bitirirsek ligi en kötü 14 tane maç yapmak zorundayız biz orada. Daha azı kabul edilemez.

3. olursak bizimkiler şampiyon olmuş gibi çılgınca sevinirler sahanın ortasında :D

En son herhalde Rijkaard zamanında oynamıştık 3 öneleme. 5-6 ata ata tokatlamıştık rakipleri, tabii dandik takımlar geliyor. Karpaty Lviv faciasını herkes söylemiş zaten. Bırak ön elemeleri gruplarda bile elenirsek adamım diye gezmesinler bir daha ortalarda. Yok başımızda Dursun varmış yok Tudor ağır idman yaptırıyormuş umrumda değil. Galatasaray'ın ölüsü gruplara kalıp orayı da geçmek zorunda. Yani 4. bitirirsek ligi en kötü 14 tane maç yapmak zorundayız biz orada. Daha azı kabul edilemez.

Rijkaard zamaninda ben de hatirliyorum yazin erken donemlerinde netanya filan vardi sanki

ama 3 muydu 2 eleme miydi onu hatirlayamadim

Rijkaard'ın ilk senesinde o kadro şampiyon olamadıysa sebebi o 3 elemedir.

Mustafa Sarp ve Leo Franco dışında iyi bir kadro vardı kesinlikle.

Leo Franco
Sabri
Servet
Neill
Hakan
M.Topal
Elano/Sarp/Ayhan
Kewell
Keita
Arda
Baros/Giovani

Baros sakatlıkları olmasa Kewell'i forvet oynatmak zorunda kalmasak Nonda'yı gönderip takım iyiydi hucüm bakımından.

Üst Alt