# Dorlan Pabón - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dorlan Pabón

Cevap: Cim Bom’a Kolombiyalı Yıldız! | Video

Cok iyi oyuncu ama alacagimizi sanmiyorum,biz boyle adamlar almayiz.

Yalnız,eleman iyi topçu sanki,bence alınabilir.İki ayağını da kullanabiliyor ve en önemlisi oldukça süratli.

gelsin sercandan iyidir.

tabi ki yerli değil fakat alternatif olsun pinoyu istemiyorsak bu adamı koyarız kanada forvete forvet arkasına ileride her yerde oynar

ya adamin golerini izlemediniz mi hic.muthis goler atiyor süratli desen süratli.teknik de sayilir .vurus stili va basten falcao karisimi bir sey.cok begendim bunu vallahi.falcao da columbiali bu arada hem porto filan sayre takimlar buluyorsa bu tarz adamlari bizimkiler niye bulmasin.bence denemeye deger ama tek bunu alarak forvet transferide kapatmak bir risk olarak göryorum acikcasi.Ne de olsa sampionlar ligine gidiyoruz ve sampionlar liginde en azindan tecrübeli birisi olsa en azindan garantiye aliriz .ama dedigim gibi attigi goler muthis.

ya tekarar tekrar izledim videoyu.columbia ligini pek takip edemedigimden dolayi simdi ordaki kalecileri veya savunma oyuncularin gücünü hakinda bir sey yazmak yanlis olur ama adamin ismi hadi diyelim robinho-stoch olsa coooookdan büyük takimlar kapardi.sol ayagi ile muthis vuruyor herif.sol kanatada oynatila bilir bence.baya piri gibi hizida var.yada sag kanata oynatirsin robben veya stoch misali icere kaydirarak kaleye vurma sansina sahip olup leblebi gibi gol atar bu türkiye liginde.milli takimida secildiyse bu adam bos degildir bence.berbatov filan hikaye yumruk havaya pablomania :lol:

Adamın attığı çoğu gol jeneriklik tam bir gol makinası. Evet videoya bakıp oyuncu alınmaz ama bu kadar fazla jeneriklik gol atabilen bir adamın yeteneğinden şüphe edilmez. İzlendiyse de bizim takımımız tarafından kesinlikle alınmalı.

ya videodan dedigin gibi adam alinmaz ama videoda belli oluyor dedigin gibi gol tarzlari ve sayisi.artik cok kisa mesafede cok cabuk hizlaniyor pablo.ben cok begendim vallahi.bu sezondaki burda foruma düsen en iyi kanat/forvet oyuncusu bu benim acimdan.pahali da degil galiba okadar.alsinlar isde.

İki seçenek var .. ya bu adam bizi deli eder saç baş yoldurur ya da bu adam bizi uçurur..

çünkü adam topu aldığı yerden kaleye gömşüryor ...biraz üzerinde çalışılması lazım.. ama Baros'un yerine seve seve oynatılır..

olabilir, belki çok büyük yetenek vardır ve bizde patlar... sanki bizim kaleciler ve defanslar çok mu sağlam ? gördük Finlandiya'dan 3 gol yedik ...

ucuza alınacaksa alsınlar.. zaten merak etmeyin.. fırtına öncesi sessizlik var.. şu şike kararı açıklansın yönetim yüzümüzü güldürecek....bomba transferler ile

böyle adını sanı belirsiz adamları hiç sevmem ama adam makineli gibi mübarek sürati topa vurması türk futbolunun en büyük dersi ceza sahası dışından topa vuracak adamın olmaması selçuk hariç hee bide sabri var artık vuruyorda topları bulana aşk olsun kararsız kaldım denenebilir bence

Üst Alt