# Dorlan Pabón | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Dorlan Pabón

600e8549001_217006105071830_123868181052290_306968_2135312637_n.jpg

Kanaltürk Spor Müdür Yardımcısı Süleyman Rodop, Galatasaray’ın transfer etmeyi düşündüğü isimleri ve gelişmeleri aktardı…

Haberin Devami GSC Portal'dda

Cevap: Cim Bom’a Kolombiyalı Yıldız! | Video

Arkadas adam her mesafeden yaziyor be

hizli,dribblingi iyi ben cok begendim wallahi

Oyuncu anadan dogma yildiz olmuyor. Önce kesfedilmesi lazim. Sallayanlar bir videosunu izlesin, sonra yorum yapsinlar. Adam tam bir wonderkid :D

Ben bu adamin gelmesini isterim,youtubedan oyuncu begenilmez diyenler,siradan bir futbolcunun böyle 10 dakika üzeri gollerle dolu videosunu yapinda göreyim.

doğruluk payı varmıdır bilmiyorum,yani aslında sanmıyorum doğru olabilme ihtimalini,cl de oynayacak takımın alacağı adam değil bu ,belki tutar mantığıyla bu sene adam almayalım artık,videolarda uzaktan attığı goller var,hani yotube dan ne kadar futbolcu hakkında izlenim edinilebilinir ki,necati den video yapıp koysan youtube a 10 milyon euro eder dersin,ama pino dan bir farkı yok gibi videolara göre,oyun mantalitesi nedir takım oyununa yatkınmı defans a yardım edrmi vs...bunları bilmeden de yorum yapmak zor,aklıma terim in aldırdığı prates vardı o geldi izlerken,böyle oyuncularla da vakit harcadık evet,terim ister se vardır bir bildiği doğruda malesef terim in de bazen amerika yı keşfetmek gibi huyları oluyor,ya alın işte sol sağ kanat ve forvet,piyasası olan adam gibi 3 adam ha geleceğe yöenelik yıldız mı alacaksınız bu 3 ünden sonra isterseniz 12 yaşındaki bebeyi alın geleceğin yıldızı diye umrum değil,öncelikle adam gibi şu 3 adamı bi alın da,

[video=youtube;ucTpuG9NRzI]https://www.youtube.com/watch?v=ucTpuG9NRzI[/video]

:) .. adamin en yakin golü 35metre :lol:

Üst Alt