doruk ata tanrıverdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

doruk ata tanrıverdi

Hiç ismime özel konu açılmamıştı, bu nedenle Burak Pakdemir e huzurlarınızda minnetlerimi sunuyorum..

Herkes hakkımda çok güzel duygularını paylaşmış.. Foruma ilk üye olduğumda forumdaki artan sıcaklıktan bahsetmiştim..

Hepiniz soğuk cama, nefesini hohlar gibi gelip konuma hohlayıp buharlaştırmışsınız.. Bu durumda bana sadece kalp çizmek kaldı..

231.jpg

İnşallah hepinizin kendinize özel bir konusu olur.. İnanın milletin konusunda iki kelime yazmak çok koyuyordu bana.. Resmen kendimi evlenmişimde ev sahibi olmuş gibi hissetim..

Hiç ismime özel konu açılmamıştı, bu nedenle @Burak Pakdemir e huzurlarınızda minnetlerimi sunuyorum..

Herkes hakkımda çok güzel duygularını paylaşmış.. Foruma ilk üye olduğumda forumdaki artan sıcaklıktan bahsetmiştim..

Hepiniz soğuk cama, nefesini hohlar gibi gelip konuma hohlayıp buharlaştırmışsınız.. Bu durumda bana sadece kalp çizmek kaldı..

231.jpg

İnşallah hepinizin kendinize özel bir konusu olur.. İnanın milletin konusunda iki kelime yazmak çok koyuyordu bana.. Resmen kendimi evlenmişimde ev sahibi olmuş gibi hissetim..
evlenmişin zaten :mad: , neyse aile konularını burda tartışmayalım .

Tamerin ceza almamasına şaşmamalı.. Bana 3 like atmış o kadar muhabbetimiz var..

Ersin Şen ve Doğu Alkan ise like butonunu kaybetmiş.. Ben bugün iptalim, moralim çok bozuk..

Melih Peker bana ılımlı trol demesine rağmen, önüme likeları serpmiş. Artık en sevdiğim kankam odur...

Burak tam ticaret adamı gibi aldığını vermiş..

Şahin ise bonkör ne atsam beğenmiş..

Forumda dengelerim alt üst oldu.. Ozan Puki meğer bana aşıkmış ben bu platonik likelarından bunu anlıyorum..

Ya peki Furkan moduma ne demeli, En sevdiğim canım modum derdim ona.. 4 like atmış onlarda yanlışlıkla olabilir..
attachment.php

Ekli dosyalar

• 22.JPG
    22.JPG
    87.6 KB · Görüntüleme: 125
Herkese merhaba,
Gece 00.30 sularında sancılarım tuttu.. Hastaneye gitmek zorunda kaldım.. Forum bildirisini aynen paylaşıyorum sizinle, öğrendiğime göre oğlumuz olacakmış;

attachment.php

Doğum sağlıklı bir şekilde gerçekleşirse ; Oğlumun Profilinden https://www.gscimbom.com/forum/member.php?u=23305 Ziyaretçi defterine anı olması maksatlı düşüncelerinizi yazın..

Şimdiden tebrik ederim sizleri.. Dayı ve Amca olmanıza saatler kaldı..

11111.JPG

Ailemize hoş geldin minik tanrıverdi
galatasaray-kapi-susu-bebek-tasarimlari.jpg

İlk hediyen benden büyüyüp futbolcu olunca bizi görürsün artık.Bu arada çocuk aynı size benziyor
ikizler_aslan_mert.jpg

Tamerin ceza almamasına şaşmamalı.. Bana 3 like atmış o kadar muhabbetimiz var..

Ersin Şen ve Doğu Alkan ise like butonunu kaybetmiş.. Ben bugün iptalim, moralim çok bozuk..

Melih Peker bana ılımlı trol demesine rağmen, önüme likeları serpmiş. Artık en sevdiğim kankam odur...

Forumda dengelerim alt üst oldu.. Ozan Puki meğer bana aşıkmış ben bu platonik likelarından bunu anlıyorum..

Ya peki Furkan moduma ne demeli, En sevdiğim canım modum derdim ona.. 4 like atmış onlarda yanlışlıkla olabilir..
attachment.php
Ahahaahahahahaah
Hocam valla helal olsun ya.
Seninle baya tartisip kalbinide kirmis olabilirim ama omru hayatimda goremeyecegim işsizklik orneklerinle gulduruyorsun beni.
Allah'ta seni guldursun.
Good night.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim like attığımı iddia edip ispatlamayan şeref yoksunudur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

attachment.php
Adam yememis icmemis kisisel like analizi yapmis ya la, helal olsun, ayakta alkislamak yetmez buna, nasil alkislayayim bilemedim dogrusu.

Üst Alt