Doruk ile Yüz Yüze Röportaj | Can BÜYÜK | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Doruk ile Yüz Yüze Röportaj | Can BÜYÜK

Hayri’den sonra hiç ara vermeden, Can Büyük dostum ile röportaj yapmak istedim..

Kendisine Hoş geldin diyelim..

Sağol Can konuya başlamadan önce, facebook'tan arakladığım fotonu paylaşalım;

morning_picdump_2747_640_high_10.jpg

Ben de bunu atacaktım

Can bildiğimiz kadarıyla bekarsın.. “Güzel Kadınlar” konusunda takılan evli renktaşlara, bir şey söylemek ister misin?
Beter olsunlar. Soguk bi su icin haysiyetsizler.

Güzel kadınlar demişken, biz bizeyiz diye söylüyorum. Erotik film izlemek gibi bir huyun var mıdır?
Igrenc ya. Sesi tamamen kistim öyle izliyorum.

Cay bey napıyorsunuz..
Sizde de ses sorunu var mi. Böyle garip garip sesler geliyor.

Neyse izlemeyi bıraktığınıza göre röportajımıza geri dönelim..

Yiğit Karagöz 14 gün boyunca, üst üste flood rekoru kırdığını biliyor muydun?
Cok ilginc bir istatistik.

14/14 muazzam.

Dursun Özbek’e 326 post atarak, hayranı olduğunuzu kanıtladın. Kendisini eleştirenlere ne demek istersin?
Begenilmiyordu o zamanlar burada. Burnu havalarda geziyordu taraftarimiz.

Çapkın biri misindir?

Öhöö öhö ben nerden bileyim, neyse sinirli biri misin?
Bitiyorum su alakasiz yorumlarina gercekten.

Tövbe tövbe.. Şu röportajı sağ salim bitirelim de..

Arif Ulu’nun renkdaşları toplayıp, Hollanda organizasyonu planı var ordan da Ukrayna ne dersin?
Muazzam olur bunları gerçekleştirirse.

Pardon mikrofonumun kablosu çıkmış.. Asistanım Yusuf Kara onarırken, röportaja bir süre verelim..

Yavaş napıyorsun Yusufff
Sakin kanka, sokuyor.

Can sende ciddi bir erotizm yüklü, konu hep bu noktalara geliyor..

Emrah Yıldırımın askerde komutanları da dahil olmak üzere, 300 kişiyi rızası dışında gscimboma üye yaptığı doğru mu ?
Evet o zamanlar da belirtmiştim, tabi artı olarak bir de manyağın tekiydi.

Manyaklık demişken, Senin gibi GSC Efsanesine bile yolunu değiştirtecek tanıdık simalar var mı?
Top 3 vizyoner list :

1. Florentino Perez
2. Ünal Aysal
3. Keramettin Tanriverdi

Enes Batur’un 2 Milyon, Halil Söyletmez’in 1 Milyon youtube abonesi var, Kendilerini beğenir misin?
Manyak rakamlar.

Gerçekten ikisine de müthiş saygı duyuyorum.

Son Eurovision yarışmasında, 15. Olarak kötü bir performans sergilendiniz. 1.lik ipini göğüsleyen Melih Sönmez’e kazma dediğiniz doğru mu ?
Çarpıtma.

Ben ona hiç kazma demedim. Kazık dedim yetersiz dedim overrated dedim ama kazma demedim.

Sarı ve Kırmızı rütbeli Üyeler hakkında ne düşünüyorsun?
Pek bir beklentim yok.

Galatasaray’ın Efendileri rütbesi seviyeyi bir hayli yukarı çekiyor ama ne dersin?
Allahini cezalari

Forumda ciddi bir survivor fanı var, takip ediyor musunuz? Ne söylemek istersiniz
Ne halleri varsa görsünler.

Bir dakika kulaklığımdan bilgi veriyor arkadaşlar.. Foruma biraz önce troll olmayan, bir bayan üye girişi olmuş…
Aman Allahım noluyor.

Can biliyorum heyecanlandın ama arkadaşlar, sana şaka yapmak istemişler. Bayan üye kaydı yokmuş..
Ne utanma var ne haysiyet.

Siz nasil bir pisliksiniz ya.

Ahmet Arif Keseni sana haftalık 400 like vermesi konusunda, maaşa bağladığın konuşuluyor ne söylemek istersin?
Bi konunun da icine etme be adam.

Sanki millet bilmiyor bu dediklerini. Niye böylesin yav.

Beğenmeme butonu kalkmamış olsaydı, Benzer teklifi senin için Osman Seden’e yapacaktım..
Rahat birak lan adami Allahin apacisi

Trollere sert tepkiler vermen ile tanınıyorsun. Peki tarzını beğendiğin troll var mı ?

Tarık Çamdal’ın 2. yarıdaki performasına, 10 üzerinden kaç verirsin?
8 veya 9 diyorum.

Emin misin? Çünkü pek forma şansı bulamıyor da..
Hahahaha ben izlemediğim için böyledir kesin.

Maçları izlemiyor olman beni şaşırttı doğrusu.. Neyse bu konuda totem yaptığına inanmak istiyorum..
Totem degil aslinda. Bu kazigi bize yedirmeye calisanlara bir gönderme.

Anladığım kadarıyla Çamdal transferi için Eskisehir’e hala kızgınsın..

Saatte geç oldu seni daha fazla tutmayalım, sanıyorum ki uykunuz da geldi..
Sorma ya uyku ritmim bozuldu iyice. 4 den önce uyuyamiyorum, sonra da tüm gün zombi gibi geziyorum.

Biliyor musun bende uyku problemi yaşıyorum, neden olabilir sence ?

Bu güzel röportaj için Can BÜYÜK dostuma teşekkürlerimi sunuyorum.. :hat:

Kaçıranlar için Hayri Cund röportajı => https://www.gscimbom.com/forum/f42-.../doruk-yuz-yuze-roportaj-hayri-p-cund-171395/

Üst Alt