Dostlar Yardım...! l Facebook Kimlik Form Gönderildi Hatası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dostlar Yardım...! l Facebook Kimlik Form Gönderildi Hatası

Başlıktanda anlayacağınız üzere...

Facebook'a giriş yaptığımda Kimlik Form Gönderildi diye bir uyarı çıkıyor bilen var mı anlamı nedir nicedir...?

Cevap: Dostlar Yardım...! l Facebook Kimlik Form Gönderildi Hatası

benimde bi sürü fake hesabım var. oyunlarda kullanmak için. bana da sormaya başladı. hesabın birinden çıkıp diğerne girince :D :D :D

birde tüm geçmişi silip hatta mümkünse pc yi kapat/aç yapıp tekrar dene... temp vs hepsini sil.

Başlıktanda anlayacağınız üzere...

Facebook'a giriş yaptığımda Kimlik Form Gönderildi diye bir uyarı çıkıyor bilen var mı anlamı nedir nicedir...?

Arkadaslar Adam ciddi ciddi soru soruyor, belli ki birseyden rahatsizlanmis ve onu øgrenmek istiyor. Dogru duzgun cevap vermeyecekseniz yorum yapmaniza gerek yok.

Aga nerde oturuyorsun ? saklanabilcek bir yer bul hemen, Illuminatiler CIA haber vermis, seni ariyorlarmis

Ahmet kardeş...

dediğini yaptım gene aynı...

Neyse artık bişekilde çözeceğim bilen yok galiba...:)

Umarım biri senin kimlik bilgilerinle sahte pasaport hazırlayıp yurt dışına (ayrı yazılır yurt dışı) kaçış yapmaz Alemdar Ağabey bana nedense öyle gibi geldi. Bu devrede mafya girer işin içine.

cep tel doğrulama için no istiyormu... istiyorsa ver... msj geliyor. hatta geçmişi silince aynı noyu yine yine veriyorsun başka hesaplardada .. bi sorun çıkmadı şu ana kadar. (inşallah bundan sonrada çıkmaz ) :D

Ahmet kardeş...

dediğini yaptım gene aynı...

Neyse artık bişekilde çözeceğim bilen yok galiba...:)

Uğur Reis...

Form Gönderildi

Teşekkürler; isteğin gönderildi!

Kimliğini bize birden fazla kez göndermenin, daha hızlı yanıt almanı sağlamayacağını lütfen unutma. İsteğin bize ilk ulaştığında sıraya konur ve sırası geldiğinde yanıtlanır.

Anlayışın için teşekkür ederiz ve bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz.

Bu geldi yine...:eek:

Üst Alt