Dostum, Kadınlara İnanma! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dostum, Kadınlara İnanma!

''Dostum, kadınlara inanma! Vaatlerine gül geç! Çünkü onların iyi ya da kötü halleri ferçlerinin (kadın cinsel organı) heveslerine bağlıdır. Güya aşktan söz ederler; oysa hainlik onları sarıp giysilerinin titreşiminde şekillenir. Yusuf'un dediklerini saygıyla anımsa; Adem'i cennetten kovdurmak için iblisin kadını kullandığını unutma! Kendine de güvenme! Bir işe yaramaz! Çünkü yarın, bağlandığın kişide saf aşkın yerini çılgın bir tutku alacaktır. Hele hiç şöyle deme: Aşka düşersem, aşıkların çılgınlığına kapılmayacağım! Sakın bunu söyleme! Çünkü gerçekte kadınların ayartısından yakasını sıyırmış bir erkek, olmayacak şeydir...

Bu satırlar, herkesin çocukluğundan hatırladığı bir eserden. Hafızalarınızı yokluyor, ama hatırlayamıyorsunuz, değil mi? Oysaki bu satırlar, defalarca kitaplarda okuduğumuz, televizyonda ya da sinemalarda izlediğimiz "Sindbad", "Alaaddin'in Sihirli Lambası" ya da "Ali Baba ve Kırk Haramiler" gibi masallarla aynı kitapta, Binbir Gece Masalları'nda yer alıyor. '' ( focusdergisi )

Evet forumun buyuk cogunlugunun erkek oldugunu dusundugumuzde ilk paragraf hakkindaki fikirlerinizi merak etmekteyim . Umarim sacma sapan bir dalga gecme konusuna donusmez . =)
YouTube

al kardeşim.

Üst Alt