# Douglas Costa - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Douglas Costa

O bölge için tam aradığımız tipte oyuncu kendisi. Hem teknik hem saha içinde çalışkan tip bir oyuncu.

Daha 24 yaşında en az 7-8 yıl üst düzey faydalanırız.

Kuralım şu takımı ya...

989127_Galatasaray_SK.jpg

Her mac en az 4-5 tane yeriz. Hakan ve Douglasin defansif yönü cok zayif. Bruma Sol Kanat Douglas Sag olabillir.

---------------------------------------------Muslera------------------------------------------------------

------Camdal--------------Koray/Semih------------------Toprak---------------Telles-----------

--------------------------Felipe Melo----------------Gökhan Inler----------------------------------

-------Douglas Costa---------------Wesley Sneijder-------------------------------Bruma-------

-------------------------------------------Burak Yilmaz------------------------------------------------

Maalesef Forvet'te Burak'tan baska bir alternatifi yok,Demirören ve Diktatör Erdogan sagolsun.

Bu arada Douglas icin en az 12-15 Milyon € Bonservis olur...

Lucescu gelirse Douglas'i getiricek,Sneijderi satacak ve Douglas 10 Numara Posziyonunda oynatacak. Lucescu genelde Sneijder gibi oyuncular sevmez,bü yüzden gelmesin.

Sneijder >>>> Lucescu.

Her mac en az 4-5 tane yeriz. Hakan ve Douglasin defansif yönü cok zayif. Bruma Sol Kanat Douglas Sag olabillir.

---------------------------------------------Muslera------------------------------------------------------

------Camdal--------------Koray/Semih------------------Toprak---------------Telles-----------

--------------------------Felipe Melo----------------Gökhan Inler----------------------------------

-------Douglas Costa---------------Wesley Sneijder-------------------------------Bruma-------

-------------------------------------------Burak Yilmaz------------------------------------------------

Maalesef Forvet'te Burak'tan baska bir alternatifi yok,Demirören ve Diktatör Erdogan sagolsun.

Olabilir oldukça mantıklı

G.İnler hamlesi elimizi çok rahatlatır

Burak neyse de ben şahsen bir sene daha alternatifsiz Selçuk İnan'ı kaldıramam

Bu arada Douglas icin en az 12-15 Milyon € Bonservis olur...

Lucescu gelirse Douglas'i getiricek,Sneijderi satacak ve Douglas 10 Numara Posziyonunda oynatacak. Lucescu genelde Sneijder gibi oyuncular sevmez,bü yüzden gelmesin.

Sneijder >>>> Lucescu.

Ne olursa olsun Doria'yı alalım ama :)

Burak'ı bu sınır şartlarında gözden çıkaramayız.

Çıkan bu haberler Lucescu'yu doğrulayan nitelikte.

-------------------------------Muslera------------------------------------------

-Hamit---------Semih---------------Alex-----------------Telles----------

-D.Costa------Melo----------------Selçuk--------------Olcan-----------

-----------------------------Sneijder----------------------------------------------

------------------------------Burak Yılmaz---------------------------------------

Olcan yerine ilk tercih Hakan Çalhanoğlu olabilir kafasında tabi.

Bu kadroyu kurarsak

Douglas Costa 7-8 gol 11-12 asist

Olcan Adın 6-8 gol 12-13 asist

Sneijder 12-14 gol 8-12 asist

Burak Yılmaz 16-20 gol 6-7 asist

tarzı bir ileri hat olur elimizde.

Bu gol ortalaması bizi rahat şampiyon yapar bu ligde.

CL Maçlarında Olcan yerine Bruma 11'e girer hali ile.

Lucescu gelirse sneijder gitmez ilaki. Niye o tarz oyuncu bide sevmiyormuş?

Sergen ile calışan adam sneijdere hayırmı diyecek?

Formda sneijdere kim hayır diye bilir ayrıca?

DK'dan sonra Muslera ve Sneijder'ın gideceğini tahmin ediyorum

bu tahmine göre;

Alex: Bedelsiz

Sagna: Bedelsiz

Costa: 10 Milyon Euro

G.İnler: 7 Milyon Euro

Olcan: 3-4 Milyon Euro

Onur: 8 Milyon Euro

990978_Galatasaray_SK.jpg

Lucescu gelirse sneijder gitmez ilaki. Niye o tarz oyuncu bide sevmiyormuş?

Sergen ile calışan adam sneijdere hayırmı diyecek?

Formda sneijdere kim hayır diye bilir ayrıca?

Sevmiyor iste. Defans'ta yardim etmiyor,cok süratli degil... Shaktar'da her zaman kücük,hareketli,süratli,calisan., 90 DK herseyi veren oyuncu oynatti 10 Numara Posziyonunda. En iyi örnegi: Henrikh Mkhitaryan.

Bu yüzden de Bernard cogu maclarda sol kanat'ta oynuyor ve 10 Numara Posiyzonuda Alex Texeira oynuyor. Cünkü Alex fizik olarak daha iyi,daha cok kosuyor vs vs vs.

Kesin olacak demiyorum ama olabillir. Benim gözümde böyle bir sey mükemmel olurdu: ----Costa-----Sneijder------Bruma Forvet'te Burak.

Douglas Costa'yı almaz yönetim..Bjk hala 5-2-1'e fit olur ancak 6 yabancıyı kesinlikle istemiyorlar.. Muslera-Telles-Melo-Sno-Bruma 5 yabancı ediyor zaten..Daha stoper , forvet, sağ bek gibi mevkilere yabancı oyuncu bile saymadım..Bence Sno veya Muslera satılmadıkça yönetim kanatlara Töre-Olcan gibi isimlerden başkasını almaz..

Olcan adını vermez ts. Verse bile bir salih dursun fiyatına vermezler:)

Bonservissiz bile gelebillir. Cünkü Olcan TS'dan 500.000 falan alacagi var,eger yakinda TS bu parayi vermese,Olcan ayrilabillir. Sözlesmesine zaten 2015'te bitiyor. Yani Bonservis ile alsak bide en az 2-3 Milyon € olur. Cünkü 1 Sene Sonra bedava gelebillir.

Olcan iyi bir alternatif olur ama ben Gökhan Töreyi israrla bizde görmek istiyorum,her türlü is yapar.

Alex haberleri her yerde çıkmaya başladı

hadi be Ünal Başgan bu sezon üzdün bari transferde sevindir bizi

Alex: Bedelsiz

Sagna: Bedelsiz

Menez: Bedelsiz

Costa: 10 Milyon Euro

Olcan: 2,5 Milyon Euro

Sevmiyor iste. Defans'ta yardim etmiyor,cok süratli degil... Shaktar'da her zaman kücük,hareketli,süratli,calisan., 90 DK herseyi veren oyuncu oynatti 10 Numara Posziyonunda. En iyi örnegi: Henrikh Mkhitaryan.

Bu yüzden de Bernard cogu maclarda sol kanat'ta oynuyor ve 10 Numara Posiyzonuda Alex Texeira oynuyor. Cünkü Alex fizik olarak daha iyi,daha cok kosuyor vs vs vs.

Kesin olacak demiyorum ama olabillir. Benim gözümde böyle bir sey mükemmel olurdu: ----Costa-----Sneijder------Bruma Forvet'te Burak.

Böyle düşündüğün tahmin etiğim için sergen örneğini verdim zaten.

Sneijderi kunlanmasını bilir en iyi çekilde takım savunmasını etkiletirmeden.

Inter, hollanda nasıl kunlana bilip zirveye cıktıysa lucede yapar veya yap bilmeli.

2li ön liberi press top seviyesi melo ayarında olursa mesela ve kanlarda yardım ederse tamamdır.

Ayrıca sneijder savunmayada yardım etmiyor değil okadar, yalandanda olsa(rakipten top kapması bir selçuk kadar kötü)

Üst Alt