Dövme yaptıracağım...Ne yaptırayım? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dövme yaptıracağım...Ne yaptırayım?

Cevap: Dövme yaptıracağım...Ne yaptırıyım?

İzmirde olanlar Atatürk imzasının dövmesi bedava.Ben yaptırdım.

20090210_1234261982_4zwn-m.jpg

Bu konuyu ben actim;konuyu da baska seylere cekmemkde istemem ama soylemeden edemiycem;istediginiz kadar ataturk dovmesi yaptirin;is bitti artik,ati alan uskudari gecti,gecmis olsun...

ben ataturkcu biriyim,bunlari da muthis bir uzuntuyle soyluyorum;ama gercek...

neyse bu yorumuma nolur yanit verilmesin;dovme mevzuundan devam edelim,lutfennn...

iki kolumun her tarafini doldurucam;tabi ayni anda degil,zamana yayacagim...

Kesin karar verdin mi ? İlerde sana sorun yaratabilir . Çok iyi düşünmen lazım . Her iki kolunuda dolduracaksan yüklü miktarda bi para ödemen lazım . Birde yaptıracağın yeri çok iyi incele . Sağlıklı bi ortamda yaptır .

Kesin karar verdin mi ? İlerde sana sorun yaratabilir . Çok iyi düşünmen lazım . Her iki kolunuda dolduracaksan yüklü miktarda bi para ödemen lazım . Birde yaptıracağın yeri çok iyi incele . Sağlıklı bi ortamda yaptır .

Kesinlikle.

Dövmecilerden aids kapma riski bile var.

Özellikle tek kullanımlık iğne kullanan bir yer olsun.

kesin kararliyim dostum;sorun falan da olmaz benim icin,ne olabilir ki? is sorunu veya etraftan tepki olabilir;ama takmam ben boyle seyleri;ekmegimi de her turlu bulurum.

saglik olayi ciddi is tabi;iyi bir yerde,parasina da kiyarak yaptiracagim;5 yerine 15 veririm rahat ederim...

saol yorumlarin icin

Üst Alt