Dr. İnce: "Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dr. İnce: "Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar"

99d463157406417e9fe6995f1e8a4068.jpeg

13 Temmuz Perşembe günü İsveç'te UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu karşılaşmasında Östersund ile karşılaşacak Galatasaray'da sakatlıkları bulunan oyuncular hakkında Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce açıklamalarda bulundu.

Diosgyor karşılaşmasında sakatlanarak oyunu terk eden Younes Belhanda ve Eren Derdiyok'un son durumunu Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e anlatan Yrd. Doç. Dr. Yener İnce'nin sözleri şu şekilde:

Her iki oyuncunun sakatlığı da darbeye bağlı. İkisinin de tedavileri iyi bir şekilde devam ediyor. Bu tedaviye de çok iyi cevap verdiler. Hedef maçımıza çok kısa süre var. Bu nedenle oynamaları konusunda kesin bir cevap vermek mümkün değil. Normal şartlarda tedavi süresi biraz daha uzun sürebilir. Biz iki oyuncuyu da İsveç'e götüreceğiz. Son dakikaya kadar da yoğun tedavi ile devam edip durumlarına bakacağız. Diğer tüm oyuncularla planlanan çalışmalar devam ediyor. Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar. Hocamız ile beraber planladığımız etkili çalışma planını uyguluyoruz. Bu sezon normalin üstünde yoğun ve kapsamlı hazırlanıyoruz. Gayet de iyi gidiyor. Eren ve Belhanda da inşallah en kısa sürede dönecek. Belirttiğim gibi hocamızla beraber iyi bir planlama yaptık.

galatasaray.org

kendide kararsız kalmış gibi bilmiyor oynayıb oynamayacaklarını galiba açıklamalara bakarsak. birde bu erenin hani diz bağları kopmuştu biliyordum ciddi birşeyi olmadığını sakatlanmayı seviyor sadece

kendide kararsız kalmış gibi bilmiyor oynayıb oynamayacaklarını galiba açıklamalara bakarsak. birde bu erenin hani diz bağları kopmuştu biliyordum ciddi birşeyi olmadığını sakatlanmayı seviyor sadece
Gecen sezon televizyonda biri demişti ama kim olduğunu hatirlamıyorum. Bu Eren'in sakatlık yaşaması gerçekten daha çok kendi kafasında olduğunu, yani abartıyormuş galiba.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

100 milyona mal oldu ama daha ilk haftadan pert.

Şikecilere krasic için çok güldük aynısı bizim başımıza geldi.

Sürün yağlı surat!

Üst Alt