Levent Şahin - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yazip yazip siliyorum... Sen YTD isen biz astronotuz.
Yahu hangi akla Nagatomo'yu cikartirsin. Omer'den sol bek olmayacagini hala anlamadiniz mi? Yemin ederim Omer'in sol beke gectigi an dedim sictik diye. Bu herif kaleye ne kadar uzak oynarsa o kadar iyi. Orta sahada ne guzel enerjisi ile is yapiyordu. Bu nasil bir fantazidir?
Yapman gereken tek sey ikinci yariya Adem - Emre / Babel - Falcao degisikligi ile cikmakti. Malatya son 15 dk arkada inanilmaz bosluklqr verdi. Andone'nin top tutma ozelligi pek yok. Falcao'yu alarak hem top tutacaktin, hem yorulan Babel yerine daha dinamik Andone ile hucumda daha cok is yaptigin gibi, rakip defansa surekli basan bi adamin olacakti. Emre ile de kontrada takimi tasiyacaktin.
Bunu bizim gibi ortalama zekaya sahip taraftarlar bile dusunuyorken, sen dusunemiyorsan bu takimda yerin yok demektir. Yaptigin tek bir dogru degisiklik yok kulubede oldugundan beri.
Takimin TD'si biraz adil olsa yarin Umit ve Hasan ile birlikte yallah der evine yollardi seni.

Yazik bu taraftara...

Ben de değişiklikleri tek başına yaptığına inanmıyorum.

Kanıt>>> Brugge maçında Andone’yi 90 dakika oyuna almayan Fatih Hoca.

niye oyuncu değiştirmiyon olm

bb91675c7b2094bfda5540a833854bac_400x400.jpeg

FT'nin yardımcısı da kendisi gibi korkak. Futbol bilgileri zayıf olduğu için yanlış değişiklik yapmaktan korkuyorlar muhtemelen.

FT'nin futbolunu Aykut ile kıyaslayanlar olmuş. Aykut ne yaptığını biliyor en azından. Aykut sürekli son dakika gol yiyip berbat etmiyor. Defansif futbolda kendince uzmanlaşmış. Sistem haline getirmiş.

FT'nin oynattığı ise ne defansif, ne ofansif. En kral kadro ile köy takımlarına son dakika maç veren ucube Bir şey. ne savunmayı becerebiliyor, ne hücumu. Fiyat/performans olarak yerlerdeyiz. Yaptığı yanlış transferler, bir planının olmaması, maçta müdahale etmeyi bilmemesi, performansın büyük transferlere rağmen sürekli gerilemesi.

Artık bu teknik ekip ile devam edemeyeceğimiz belli oluyor. Umarım en geç sezon sonuna kendi isteğiyle emekliye ayrılır.

Önüne her gelene doktorluk ünvani verilen ülkeye türkiye denir.

Sana o ünvani veren üniversitenin duvarina kücük abdestimi yapayin.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Dostlar, yanlış konudasınız püskürmek için.
Bu abimiz kızılacak bir davranış içerisine girmedi, ne denirse onu uyguluyor. Elçiye zeval olur mu? Ayrıca herhangi bir vasfı olduğu için 2. Adam değil zaten kulübede. Terim, Levent dese el pençe olacak mecburen.

Diğer yandan Terim izlediğim hiçbir dönemde yanında üstün meziyetleri olan adamlarla çalışmadı zaten. Kulübün tudordan sonra işe başlayan teknik kadroya yüzeysel baksanız bile anlarsınız diye düşünüyorum(bartali istisna olabilir ki o dönem yasin midir ne karın ağrısıdır adı medyada duyulduğu için sızlanmalar sonrası geldiydi)

Üst Alt