Dr. Yener İnce: "Milli takım arası büyük avantaj" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dr. Yener İnce: "Milli takım arası büyük avantaj"

1271885_620x410.jpg

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce takımımızda sakatlıkları olan oyuncular hakkında bilgilendirmede bulundu.

GSTV'den Deniz Gülen'in sorularını yanıtlayan İnce'nin açıklamaları şu şekilde;

Sakatlığı süren 3 oyuncumuz var. Kolbeinn Sigthorsson ve Serdar Aziz ameliyat oldu. İkisinin de durumu iyi. Bugün koşulara başladılar. Onlarla ilgili bir sorunumuz yok.

Nigel de Jong’un diz arkasında küçük bir kanaması olmuştu. Bu da kendisini rahatsız ediyordu. Ciddi oranda toparladı. Bu durumunun tekrar etmemesi için özel bir program vardık. Bu program içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu üç isim dışında bütün oyuncularımız idmana katıldı. Lukas Podolski de antrenmanlara başladı.

Özellikle ameliyat olan oyuncularımız için önümüzdeki milli takım arası büyük avantaj. Diğer oyuncularımızın da özel çalışmalar yapması için bir fırsat. Genel bir programı hedeflerimiz doğrultusunda uyguluyoruz. Buna benzer bir çalışmayı oyuncularına en çok ihtiyaç duyulan anda kullanmak için Türkiye Kupası ve Süper Kupa maçı öncesi de yapmıştık. Şimdi de benzer bir program dahilinde çalışıyoruz. Podolski tedavisinin bir kısmını Almanya’da bir kısmını burada tamamladı. Ameliyat olan iki oyuncumuz da istediğimiz şekilde dönerse milli takım sonrası sıkıntımız kalmayacak.

Galatasaray.org

Dr. Yener İnce: “Milli takım arası buyuk avantaj”

iyi besleyin aslanları kelle paça ciğer işkembe bol sakatat yedirin kasları canavar gibi olsun !! poldi zaten bomba gibi dönecek kuşkum yok kolbein de jong ve serdar bu üçlüden iyi verim alırsak ligi erken kopartırız

Sevmiyorum bu milli takimi

Hep bize zarari dokunuyor. Ya sakatlanir bir oyuncumuz yada takim olarak tempomuzu kaybederiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sevmiyorum bu milli takimi

Hep bize zarari dokunuyor. Ya sakatlanir bir oyuncumuz yada takim olarak tempomuzu kaybederiz

Aradan sonra da g.birliği maçı var deplasmanda.Çok sakat maç.Puan kaybı yazıyorum ben o maça.Kazanırsak şu beşiktaş maçındaki kaybı az biraz telafi ederiz.Avrupada yokuz ama milli maç araları hiç arıtmıyo bize avrupayı.Dönüşte direk sert deplasman.Üstelik iki milli maç arasından dönüşte deplasmana gidiyoruz.Kayseride puan bıraktık.G.birliği kayseriden 5 gömlek daha iyi takım.Yine sıkıntı yaşayacağız

Aradan sonra da g.birliği maçı var deplasmanda.Çok sakat maç.Puan kaybı yazıyorum ben o maça.Kazanırsak şu beşiktaş maçındaki kaybı az biraz telafi ederiz.Avrupada yokuz ama milli maç araları hiç arıtmıyo bize avrupayı.Dönüşte direk sert deplasman.Üstelik iki milli maç arasından dönüşte deplasmana gidiyoruz.Kayseride puan bıraktık.G.birliği kayseriden 5 gömlek daha iyi takım.Yine sıkıntı yaşayacağız

Zor mac olacagi kesin. Allah yardimcimiz olsun

Üst Alt