Dragon Ball Chou (Super) 2015 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dragon Ball Chou (Super) 2015

Dragon Ball*Is Getting Its First New TV Anime in 18 Years

It’s called*Dragon Ball Super. And it’s the first new, original*Dragon Balltelevision anime in nearly two decades.

The last*Dragon Ball*TV anime,*Dragon Ball GT, aired from 1996 to 1997.

Yahoo News and Famitsu*report that Dragon Ball creator Akira Toriyama will be handling the new anime’s story. The series will take place after Goku defeats*Majin Buu, and the world has become a peaceful place again.

In Japanese, the title is*Dragon Ball Chou (Super), as “chou” (超) means “super,” “hyper,” “ultra,” or even “very.”

The reason for the “chou” naming, Goku’s voice actor*Masako Nozawa, explains is that the word is always used in*Dragon Ball*commercials,*video games, and whatnot. Now it will go in the title of the new animated series that is set to air starting this July in Japan.

Kısacası 18 yıl aradan sonra yeniden bir Dragon Ball serisi yayınlanacak. Bana göre gelmiş geçmiş en iyi çizgi film/anime. Merakla bekliyorum.

Ah ulan nerde o günler okuldan geldiğimde bunu izlerdim hep her gün, serinin bittiğinde hüngür hüngür ağladığımı hatırlıyorum.

Kac yasinda oldugum veya olacagim umurumda degil. Alirim Ruffles'imi takir takir izlerim her bolumunu yine. Dragon Ball ve Dragon Ball Z'yi 20 kere en bastan izledim. Artik yeni serinin zamani gelmisti.

Okuldan sonra eve kostururduk carsambalari dragon ball z izleyecegiz diye, ah ulan..

Freezer come back yapiyormus, super olur

sonunda efsane geri dönüyor :hat: vay be ne günlerdi ama... her aksam rtl 2 de izlerdim ssj son gokuyu beklemekten saclarim nerdeyse beyazlanacakti :D ta ki o güne kadar freezere karsi birde vegetayi ve teen gohan unutmamak gerek :k19:

İzlerim çok severdim Dragon Ball'ı.

Arkadaşım 442 bölüm izlemişti bunu. Bana da izletti vakit buldukça bakıyorum. :)

havaya havaya eller eller havaya
havaya havaya eller eller havaya
oooooooooooooooooooooohhhh sssssssssttttt
Spiritbomb *clap* *clap *clap* Spiritbomb
laylaylaylaylaylaylaylaylayyyyyy ahhhhhhhh son gokuuuuuuuuu

Caption tsubaza ve kickers ci olarak bu maymunu bende izlediğimi hatırlıyorum. İlk bölümlerini ama galiba sadece

Üst Alt