Dragon Ball Chou (Super) 2015 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dragon Ball Chou (Super) 2015

İtiraf edin hangimiz kamehameha, spirit bomb veya super saiyan olmayı denemedik. İlk msn çıktığında email adresim kakarotto ile başladı

Dragon Ball Chou çıktıktan sonra GT yok hükmünde sayabilirsin
Ben zaten 2 bölümüne baktım onun ama hiç sarmadı beni, ondan devam etmedim de zaten. Bayağı bir hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Dragonball ve Z çıtayı yüksek tuttu.

Bir dövüş sahnesinin en az bi 10-15 bölüm sürmesi bazen sinir bozucuydu ama :D

Dragonball manga kitabı da var bende 3-4 tane. Okudun mu sen hiç?

Ben zaten 2 bölümüne baktım onun ama hiç sarmadı beni, ondan devam etmedim de zaten. Bayağı bir hayal kırıklığına uğradım açıkçası. Dragonball ve Z çıtayı yüksek tuttu.

Bir dövüş sahnesinin en az bi 10-15 bölüm sürmesi bazen sinir bozucuydu ama :D

Dragonball manga kitabı da var bende 3-4 tane. Okudun mu sen hiç?
Yok hiç okumadım Dragonball'ı da bir kaç bölüm hariç hiç izlemedim. DBZ movielerin bir çoğunu izledim.

Dragon Ball Z'yi seviyorum TV'de gordugumde izlerdim (tamamini izlemedim hic) ama Dragon Ball da cok s!kildim genel de o yuzden 30 kusur bolumden sonra bir turlu elim varmadi devamini izlemeye. Dragonball Z'yi bastan izleyecegim ama oncesinde Dragon Ball'i izlemem sart mi?

Son düzenleme:
Dragon Ball Z'yi seviyorum TV'de gordugumde izlerdim (tamamini izlemedim hic) ama Dragon Ball da cok s!kildim genel de o yuzden 30 kusur bolumden sonra bir turlu elim varmadi devamini izlemeye. Dragonball Z'yi bastan izleyecegim ama oncesinde Dragon Ball'i izlemem sart mi?
Hikaye için evet ama benide pek sarmamıştı. DBZ bambaşka bence.

----------spoiler--------------Dragonball Z sonunda ne olmustu? Buu Uub olmustu sanirim ve Goku onunla Cennete gitmisti Shenlongla beraber degil mi?
-----------spoiler-------------

efcb93d62210d85501ff476ada640e55.jpg
e29a41ef5de88a409d39f5566bbd9e1f.jpg

Üst Alt