Drogba: "Gördüm ki büyük Galatasaray ailesinin bir parçasıyım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba: "Gördüm ki büyük Galatasaray ailesinin bir parçasıyım"

ZNyWv3.jpg

Galatasaray'dan ayrılan ve şu anda Dünya Kupası'nda Fildişi forması giyen Didier Drogba, Fildişi-Japonya maçı sonrası bazı açıklamalar yaptı.

Drogba: “Gördüm ki büyük Galatasaray ailesinin bir parçasıyım” | GSCimbom Galatasaray Portalı

drogba avrupada ve afrikada bizim futbol elçimiz olacak ilerki yıllarda.transfer olsun marka değerimiz olsun her zaman faydası olacagına eminim.

Dün sahada zuhur etmesiyle oyunun kaderi 2 dakikada tersine döndü. Saygımdan bir şey kaybetmedim ama hala kızgınım.

Hıyarlık yapmasaydın da, 1 sezon daha adam gibi oynasaydın bizde ne vardı?

Drogba'dan Umut'a düşünce, insanın psikoloji bozuluyor birden. :(

Arı kovanına sokulan çomak etkisi yaptı maçta ,

60-65 ten sonra oyuna giren bir Drogba hangi ligte hangi seviyede olursa olsun katkı verir ,

................

Ah be Drogba! Keşke son 6 ay yatmasaydın da 1 sene uzatsaydık kontratını. Asıl luceye lazımdı senin gibi bir adam :crushed: Yerini doldurabilecek miyiz şüpheli...

Drogba kadar oyuna etki edebilecek santrafor sayısı cok az. Söyle Drogba tarzında ve zekasında, fizik olarak sağlam bir tane topcu bulsak ligi uzun yıllar domine ederiz..Drogba tarzı bir genç bulursan paraya acımıcan, 30 m euro'ya kadar bonservis, 6-7 m euro arasıda yıllık vereceksin..

Üst Alt