Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Cevap: Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın

Forlanın gönülsüz olduğu belli işte nede hala üstüne gidiliyo bu adamın.Al Drogbayı geç uğraşma çerezzo itnesiyle

Taraftarın bu kadar Drogba'yı istediklerini biliyorlar isteksiz Forlan'ı neden istiyorlar anlamadım.

Adam omurgadan bahsediyor.Tabii ki Drogba,Forlan'ın alternatifi olmaz,ama omurganın birbirini tanıyan,uyum sorunu çekmeyecek oyunculardan kurulmasıda mantıklı.

"Bu tip büyük transferleri yaparken medyada çıkan haberler pozitif sonuç doğurmuyor. Dolayısıyla bu saatten sonra sessiz ve derinden gideceğiz.. "

"Drogba'yla anlaştık ama öncelik Forlan'ın."

???????

Sessiz ve derinden böyle mi gidiliyormuş.

Forlan´ın bu lige başarısız olup,bekleneni verememe ihtimali var.Ama Drogba´da böyle bir ihtimal yok abi.Düşünüyorumda harbiden yok.

Yalan ya bu haber. Omurga için ne demek. Adamlar eklemle birbirlerine bağlımı, alçımı dökmüşler ayrılamıyor mu? Saçmaklık. Acaba Drogba'yı eklesek omurganın neresine denk gelir :asd:

Var ya Terim falan bu haberleri bu şekilde okumuyorsa namerdim. Adam aynı benim dediğim gibi diyordur :)

büyük ihtimal evet gelmek istiyorum diyen adamı bile alamıcaz neymiş etik değilmiş çünkü forlana söz vermişiz????????????????????

tüpçü çıkar ersan bizim der ok deriz ??? tuhaf bişeyler dönüyor ama anlayamıyorum....

Üst Alt