Drone Meraklıları İçin En İyi Drone Modelleri!


GoPro-Karma-e1516036064860.png


Ülkemizde bir çok kişinin kendine hobi edindiği drone pilotluğu, trend haline geldikçe daha fazla kişinin dikkatini çekerek, hangi ürünü almak daha mantıklı sorularını da beraberinde getirdi. Şu anda Türkiye’de kayıtlı en az 25.000 drone bulunması da bu konuda insanların ne kadar meraklı olduğunu gözler önüne sürüyor. İşte tam olarak bu sebeple sizler için en iyi drone listesini hazırladık.

İşte en iyi drone listesi!

UDI-U818A.jpg


UDI U818A : Tüm pervaneleri korunaklı olan model, uçuş sırasında sizlere vermiş olduğu güven dolayısıyla tercih edebileceğimiz ürünlerden biridir.

Ürünün fiyatı ülkemizde 250 ile 300 lira arasında değişmektedir. Ancak fiyatının ucuz olması onun havada kalma süresini ve kamerasının kalitesini oldukça düşürmüş gibi duruyor. Ürünün havada kalma süresi yalnızca 9 dakikadır.

Odyssey-Toys-Pocket-Drone-2.jpg


Odyssey Toys Pocket Drone 2 : Havada kalma süresi oldukça az olan model, 7 dakikaya kadar uçabiliyor. Ancak listemize girme sebebi 400 – 500 lira arası bir fiyatla 720 piksellik görüntü sağlayabiliyor olması.

Bunların yanı sıra ürün otomatik olarak iniş ve kalkış yapabiliyor.

Parrot-Bebop-2.jpg


Parrot Bebop 2 : Bizlere kaliteli uçuş sunan modelin, 2 kilometre mesafeden bile kontrol edilmesinden dolayı dikkat çeken modeller arasındadır.

25 dakika uçuş süresi ve 1080 piksellik görüntü alabiliyor olmasından dolayıda bir çok kişinin tercihi olmuş. Ürünün fiyatı ise ülkemizde 2000 lira civarlarındadır.

Turbo-Ace-Matrix-S.jpg


Turbo Ace Matrix S : Profesyonel bir drone olan Matrix S modeli, 40 dakikaya kadar dayanan şarjıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ürünün fiyatı ise 1000 dolar civarındadır.

Parrot-Swing.jpg


Parrot Swing : Otomatik iniş ve kalkış özelliğine sahip olan ürün hafifliğiyle de öne çıkmakta.

Saatte 30 km hız yapabilen ürün, yatay olarak da uçabiliyor. Ayrıca, fiyat olarak da 1000 liranın altında olması onu daha bir dikkat çekici hale getiriyor.

GoPro-Karma.jpg


GoPro Karma : 5000 lirayı aşkın fiyatıyla dikkatleri çeken ürün özellikleriyle de bizleri heyecanlandırıyor.

Kolay bir kuruluma sahip olan bu ürün için, 5000 lirayı gözden çıkarabilecekiseniz gözden geçirmeniz gerekebilir.


dj%C4%B1-spark.jpeg


DJI Spark : Ufak bir kasaya sahip olan drone, DJI Mavic Pro’nun küçültülmüş hali olarak görülebilir.

El hareketlerinizi algılayarak otomatik kalkış yapabilen ürünün fiyatı ise 2000 lira civarlarındadır.

DJI-Mavic-Pro.jpg


DJI Mavic Pro : 4K video çekebilen ürün DJI firmasının favorisidir diyebiliriz. Fakat ürünün fiyatı 5000 liraya oldukça yakındır.

27 dakika havada kalabilen drone, 7 kilometrelik menzili sayesinde hobiniz için size aradığınız keyfi sunabilir.

DJI-Phantom-4.jpg


DJI Phantom 4 : 5000 liralık etiket fiyatı bulunan drone, bir çok özelliği ile favorimiz haline gelmektedir.

Otomatik kalkış, otomatik kalkış noktasına iniş, etrafındaki engelleri fark edebilen sensörler ve daha bir çok özellikle listemize girmiş bulunmakta.

ShiftDelete
 
Üst Alt