Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Dünya Kupası Tahmin Oyunu Tahmin ve Sohbet Başlığı


Bu arada senin etik değerlere, fair playe ne kadar önem verdiğini eurovision yarışmalarından bildiğimizden (!!!) önde olan sen olduğundan bizim son rütuşlarımızdan sonra tahminlerini değiştirmeyeceğinden emin olabiliriz değil mi @Serkan Şakrak ?
 
Ben kim istersem o kazanacak, sonuç olarak bu yarışmanında bir marka değeri var. Serkan köylüsüne kazandıracak kadar düşürmemek lazım.Serkan kazanırsa Süper Final olacak dostlar. Haberiniz ola.
 
[media]https://www.youtube.com/watch?v=vkORiZTmoYY[/media]@Serkan Şakrak 'ın kazanması durumunda 6 adet skorlarını ve adlarını benim belirleyeceğim maçlar koyacağız.Örneğin Brezilya-Endonezya gibi. Siz tahminlerinizi yapacaksınız ama maçın skoruna ve ek bahislerinin sonucuna ben karar vereceğim. Nasıl olur?
 
finalde tek umudum almanyanın bazen kapalı takımlara karşı vasat oyun göstermesiArjantin ilk 45 dk inanılmaz kapancak 0-0a yatcakda diyebiliriz hatta maç boyu2. yarı 1-0 almanya veya messi önderliğinde 1-1 biteceğini düşünüyorumİnşallah 1-1
 
Normalde Almanya yenmeli zaten, cunku Almanya komple bir takim olmus. Ama nedense Arjantin surpriz yapabilir, Messi e oyle bir firsat gelmis ki, sonunda 'Legend' olabilme sansi gelmis ayagina. Yani cok ters bir mac da olabilir. Favori takim belli zaten, soru aslinda bu macta Arjantin ne yapar onemli olan o..
 
Üst Alt