Dünya Kupası Tahmin Oyunu Tahmin ve Sohbet Başlığı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya Kupası Tahmin Oyunu Tahmin ve Sohbet Başlığı

Aynen öyle .

Hadi be messi vur kır parçala şaşırt yine dünyayı Herkes seni konuşsun maçı bidaha bidaha izleyelim .

Herşey dediğim gibi Messinin ayağında . Söz Artık onda .Futbol Literatürüne Kapak Yapar kendini . Ya da içinde değerli bir not

Normalde Almanya yenmeli zaten, cunku Almanya komple bir takim olmus. Ama nedense Arjantin surpriz yapabilir, Messi e oyle bir firsat gelmis ki, sonunda 'Legend' olabilme sansi gelmis ayagina. Yani cok ters bir mac da olabilir. Favori takim belli zaten, soru aslinda bu macta Arjantin ne yapar onemli olan o..

Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda herzaman Almanların kazandığı bir oyundur.

Gary Lineker

:f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50:

Hepinizi Tek Tek tebrik ediyorum . Bi yarışmanın daha sonuna geldik . Benim için gayet zevkliydi derece yapamamama rağmen .

@Mehmet Çelik Moduma bu güzel yarışmadan ötürü teşekkür ediyorum.

@Serkan Şakrak Tebrikler ŞAMPİYON !

@Alpay Asma Tebrikler Her Yarışmada Zirveye Oynayan Güzel ADAM !

@Hakan Ergün Tebrikler Benzema Avatarını bi çırpıda bana HEDİYE eden TATLI ADAM !

Ve @Erdi Güneş İnanılmaz Atak yaparak Herşeyi Tahmin Etti

Hediyeleriniz Kısa Sürede TESLİM EDİLECEKTİR :biggringift:

Sayısal Veriler:

j7ak92.jpg

-------------------------------

24ede9x.jpg

Katılımcılar: @Alpay Asma,@Alper Altun, @Berkan Yavuz, @Burak Pakdemir, @Vasfi Vural, @Furkan KAN, @Hakan Ergün, @Muhammed Safa Eker, @Serkan Şakrak, @Erdi Güneş ,@Tanju Kayhan, @Kaan Özer,@Fahri Uğur Ay

Yarışmada emeği geçen bütün organizatör arkadaşlara teşekkürleri sunar, 2 maç kaçırmasına rağmen ipi göğüsleyen Serkan kardeşimi bir kez daha tebrik ederim. :)

Bu oyun formatının benzerini Şampiyonlar Ligi içinde yapabilirseniz çok iyi olacağını da belirtmek isterim. :D

Yarışmada emeği geçen bütün organizatör arkadaşlara teşekkürleri sunar, 2 maç kaçırmasına rağmen ipi göğüsleyen Serkan kardeşimi bir kez daha tebrik ederim. :)

Bu oyun formatının benzerini Şampiyonlar Ligi içinde yapabilirseniz çok iyi olacağını da belirtmek isterim. :D

3 mac kardes hollanda meksika, kostarika yunanistan ve 3.lük macini kacirdim sampiyonlugumu gölgeleme lütfen

Tapatalk

Üst Alt