Dünyada Yılın Futbolcusu [2015]

Oscar Görevlisi

Moderator
Süper Moderatör

Arjantinli efsanevi futbolcu Messi, Barcelona'nın tüm kupalara ambargo koymasına vesile oldu.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Hobbit'i tebrik ederiz.

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Bir Ronaldo kadar olamasada iyidir iste Lionel Messi :D :hat:

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Ronaldo kazanmalıydı ama derin GSC Lionel Messi demiş yapacak birşey yok :)

Adem Çakar

10 Numara!
Messi halkin icinden sade bir insan gibi durdugu icin, genis kitle arasinda daha cok sempati duyuluyor. Ronaldo´nun boylu postlu, yakisikli olmasi, onu antipatik yapiyor.

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Ronaldo yu daha cok sevsem de Messi bu odulu haketti bence.

Adem Çakar

10 Numara!
Futbolcu seçiyoruz manken değil
-Tapatalk-
Futbolu zamaninda dünyada popüler yapan unsur, sisman, ince, uzun, kisa, zengin, fakir, yani statüden, ve her kesimden insanin "bunu bende oynarim" diyebilmesiydi. Bir identifikasyon söz konusuydu. Bu bukadar popularite kazanmasinin, piskolojik unsurudur. günümüzde bu tabiki degisti, mahalleden oyuncu cagirp, sahaya koyamazsin.

Ancak yinede bu olay var Messi´de... Messi ve Ronaldo asagi yukari ayni seviyede oyuncular, ki ben Ronaldo´yu begenirim daha fazla misal olarak. Ancak cogunluk hep Messi der. Buda ortalama insanin, Messi ile daha iyi identifikasyon saglamsindan kaynaklaniyor.

Emrah Yıldırım

Moderasyon Kurulu Koordinatörü
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.gscimbom.com
Futbolu zamaninda dünyada popüler yapan unsur, sisman, ince, uzun, kisa, zengin, fakir, yani statüden, ve her kesimden insanin "bunu bende oynarim" diyebilmesiydi. Bir identifikasyon söz konusuydu. Bu bukadar popularite kazanmasinin, piskolojik unsurudur. günümüzde bu tabiki degisti, mahalleden oyuncu cagirp, sahaya koyamazsin.

Ancak yinede bu olay var Messi´de... Messi ve Ronaldo asagi yukari ayni seviyede oyuncular, ki ben Ronaldo´yu begenirim daha fazla misal olarak. Ancak cogunluk hep Messi der. Buda ortalama insanin, Messi ile daha iyi identifikasyon saglamsindan kaynaklaniyor.
Ben de Ronaldo'yu daha çok severim futbolcu olarak ama Messi son zamanlarda daha ön planda bana göre o yüzden daha iyi şu an.Ha ikisi de en iyi tartışmasız.

-Tapatalk-

Üst Alt