Dünya'nın diline düştük! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünya'nın diline düştük!

Lig tarihinin en kötü sezonunu geçiren Galatasaray’ın durumu dünya basınında tartışma konusu yarattı

Brezilya'nın Globoesporte gazetesi, Galatasaray'ın aldığı mağlubiyetle Süper Lig'de 13. sıraya kadar indiğine dikkat çekerek, "Galatasaray düşmemeyi başarabilecek mi?.. Yeni teknik direktörden beklenen bu!" diye üst başlık atarak, "Galatasaray kurtulabilecek mi?" diye sordu.

Çek futbol.sport.cz sitesi ise, "Baros'suz Galatasaray, ligde bozguna uğradı ama artık acı hissetmiyor" başlığı altında, "Yenilmeye alışan Galatasaray için Antalyaspor mağlubiyeti sıradan bir maç kaybetme gibiydi" denildi.

İspanyol AS gazetesi ise, "Antalyaspor kapanış partisinde Galatasay'ı evine mutsuz yolladı" derken, "Galatasaray 27 maç sonunda toplayamadığı puanlarla alt kümeye düşme sınırına yaklaştı" denildi.

Fransa'nın Football France dergisinin internet sitesi ise, "Antalyaspor, Galatasaray'ı dağıttı" başlığı altında, "27 hafta sonunda 13. Sıraya kadar inen Galatasaray'da Stancu ve Arda Turan gibi yıldızlar hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor" denildi.

Hollanda'nın SportDome dergisinin internet sitesi ise, "Galatasaray, Antalyaspor tarafından aşağılandı" başlığı altında verdiği haberde, "Tarihi boyunca hiç bu kadar küçülmeyen Galatasaray, taraftarlarına acı veriyor" denildi.

milliyet

Cevap: Dünya'nın diline düştük!

Bu başkan Ali Sami Yen gibi asla unutulmayacak, yarında her türlü açıklamaya gebe bence, mahkemede diyebilir sayın başkan, seçime kesin girecekte bence, ben dış medyadan çok wikileaksten haber bekliyorum bence sayın başkanimiz özel olarak yetiştirilmiş ve görevinide başarıyla yapmış bir febeli çıkabilir.

Bu başkan Ali Sami Yen gibi asla unutulmayacak, yarında her türlü açıklamaya gebe bence, mahkemede diyebilir sayın başkan, seçime kesin girecekte bence, ben dış medyadan çok wikileaksten haber bekliyorum bence sayın başkanimiz özel olarak yetiştirilmiş ve görevinide başarıyla yapmış bir febeli çıkabilir.

Adnan Polat: Mission completed azizcim....

13. Sıraya kadar inen Galatasaray'da Stancu ve Arda Turan gibi yıldızlar hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor"

Dünya basınının 2000li yıllarda Galatasarayla ilgili yazdıklarını göremedim bana da böyle haberler nasip oldu:eek:

Üst Alt