Dünyanın En Hızlı Futbolcusu Arjen Robben | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın En Hızlı Futbolcusu Arjen Robben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2014 FIFA Dünya Kupası B Grubu'nun açılış maçı olan İspanya - Hollanda mücadelesinde Arjen Robben rekor hıza ulaştı.

Dünya Kupası'nda şu ana kadar oynanan maçların en şaşırtıcı sonucuna sahne olan ve Hollanda'nın 5-1'lik galibiyeti ile biten İspanya - Hollanda mücadelesinde Arjen Robben, FIFA'nın Eylül 2013'te açıkladığı Theo Walcott'un saatte 35.7 kilometrelik rekorunu tarihe gömdü.

Kendisinin 2, takımının dördüncü golünü atan ve hızlılığıyla bilinen İspanyol stoper Sergio Ramos'un yavaş gözükmesine neden olan Robben, bu koşusunda saatte 37 kilometre hıza ulaştı. Rakibi Sergio Ramos ise sadece 30.6 kilometrelik hızla rakibini durdurmaya çalıştı.

robben_topsnelheid.jpg

Hollanda bir sonraki maçını Avustralya'ya karşı oynayacak.

Robben, Pirlo bunlar çok farklı oyuncular. Yaşları ne olursa olsun her zaman şanlı Galatasaray forması altında izlemeyi isterim.

Forumdaki en büyük Robbenmania olarak ah çektim derinden yine. Yıllardır bıkmadan kadrolara yazdım durdum. Umarım bi gün görmek nasip olur parçalı forma içinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt