Dünyanın en iyisi C. Ronaldo! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın en iyisi C. Ronaldo!

Cevap: Dünyanın en iyisi C. Ronaldo!

Emir bunu sen yapma lütfen:)

Yetenek olarak Messi C.ronaşdoyu maymun eder. Barca Manu sampiyonlar ligi macına bak. Ronaldoyu markaj edebilirsin hatırla hakan balta ronaldoyu sahadan sildi resmen portekiz türkiye macında. yapma messi yi durdurabilecek bir güc yer yüzünde yok.

ayrıca C.ronaşdoyu kıskanmıyoruz emir allah askına sanki C.ronaldo bizim mahallede oturuyorda bütün kızlar ona bakıyor ondan kıskanıyorum gibi yazmıssın::D:D:D

yahu kızlar sorun deigl cok sükür su ana kadar C.ronaldoya tercih edilmedim kıskanmıyorum yani:D:D

Emir bunu sen yapma lütfen:)

Yetenek olarak Messi C.ronaşdoyu maymun eder. Barca Manu sampiyonlar ligi macına bak. Ronaldoyu markaj edebilirsin hatırla hakan balta ronaldoyu sahadan sildi resmen portekiz türkiye macında. yapma messi yi durdurabilecek bir güc yer yüzünde yok.

ayrıca C.ronaşdoyu kıskanmıyoruz emir allah askına sanki C.ronaldo bizim mahallede oturuyorda bütün kızlar ona bakıyor ondan kıskanıyorum gibi yazmıssın::D:D:D

yahu kızlar sorun deigl cok sükür su ana kadar C.ronaldoya tercih edilmedim kıskanmıyorum yani:D:D

sana lafım yok hakan seni tanıyorum :) sen hep messi derdin zaten...

ama harbici harbici diyorum; Ronaldo'yla boy ölçüşecek futbolcu yeryüzünde yok yani, ben tanımadım en azından, adam artık bitirmiş olayı aşmış her açıdan.. futbol falan oynamıyor..

messi çok iyi futbolcu kabul, hızlı süratli iyi çalım atıyor bücür vs.vs. ama Ronaldo futbolcu diğil yani, jimi hendrix nasıl dişiyle çalıyordu ilk defa o hesap..

Valla diyorum Ronaldo'nun her maçını izliyorum messi'ninde yani Ronaldo'yu izlerken gözlerim kamaşıyor abi.. Yok böyle bir adam...

sana lafım yok hakan seni tanıyorum :) sen hep messi derdin zaten...

ama harbici harbici diyorum; Ronaldo'yla boy ölçüşecek futbolcu yeryüzünde yok yani, ben tanımadım en azından, adam artık bitirmiş olayı aşmış her açıdan.. futbol falan oynamıyor..

messi çok iyi futbolcu kabul, hızlı süratli iyi çalım atıyor bücür vs.vs. ama Ronaldo futbolcu diğil yani, jimi hendrix nasıl dişiyle çalıyordu ilk defa o hesap..

Valla diyorum Ronaldo'nun her maçını izliyorum messi'ninde yani Ronaldo'yu izlerken gözlerim kamaşıyor abi.. Yok böyle bir adam...

Emir ronaldonun yaptığı gereksiz bilek hareketleri senin beynini karıştırmış heralde..:D

Yazmıştım tekrar yazacağım.Ronaldo ödül almadan önce ''Messi'de en az benim kadar haketti.O almalı'' dese şuan herkes en iyi Ronaldo derdi.Gözünü seveyim su konuşmanın.Messi madem çok alçakgönüllü o en iyi 11ini yaparken Ronaldoyuda oraya biyere yerleştirirdi.

Emir ronaldonun yaptığı gereksiz bilek hareketleri senin beynini karıştırmış heralde..:D

uleng onur sen yapma :D el-insaf.. o hareketleri bekliyor insanoğlu zaten.. futbol niye var.. kütük gibi topa koy kaleye girsin diyemi.. ki, Ronaldo'nun yaptığı o hareketler adamın zaten %1'i sadece.. Adam her b*ku yapıyor, kafa atıyor frikik manyağı, süper şut atıyor, deli gibi ara pas atıyor ışık hızında koşuyor daha ne yapsın.. daha son maç chelsea'yi dar duman etti tek başına...

images%5Cpictures%5Cplayers%5Csteven-gerrard.jpg

;)

ne alaka? size başlıkta Ronaldo&Messi karşılaştırması demiyo.. konunun dışına çıkıp karşılaştırma yapıyorsunuz.. adı üstünde başlıkta Dünyanın en iyisi Ronalda ! fazla söze gerek yok! hakeden hakkını alıyor gördüğünüz üzere.. nazar etmesin ne olur çalışsın Messi'Mimde olur..

konunun dışına çıkıp çıkmamanda beni ilgilendirmez zaten..

Onlar Ronaldoyu secmis olabilirler bende Messiyi daha cok begendigimi söylüyorum.. Bana görede kral Messidir diyorum bunda ne var? Sizler gibi pof poflayamiyoruz hanimefendi kusura bakmayin!

Emir misin nesin, ben ronaldonun nesini kiskanayim yahu? Futbolculugunu kiskansam futbolcu degilim, kiz arkadasini kiskansam benim kiz arkadasim bana yetiyor kimseninkisinde gözümüz yok Allaha sükür..

Onlar Ronaldoyu secmis olabilirler bende Messiyi daha cok begendigimi söylüyorum.. Bana görede kral Messidir diyorum bunda ne var? Sizler gibi pof poflayamiyoruz hanimefendi kusura bakmayin!

Emir misin nesin, ben ronaldonun nesini kiskanayim yahu? Futbolculugunu kiskansam futbolcu degilim, kiz arkadasini kiskansam benim kiz arkadasim bana yetiyor kimseninkisinde gözümüz yok Allaha sükür..

numan mısın duman mısın?

puf yapsam uçar mısın ?

ne üstüne alıyorsun be adam ?

sen laftan anlar mısın?...

olum espri anlayısınız duman olmus sizin, yada biraz fazla ciddisin bu konuda.. hele bi rahatla şöyle sen önce :D

ayrıca ekliyim, Ronaldo'yu eleştiren, messi daha iyi diyen, o saydığım sebeplerin dışına çıkamaz.. çıkar mı? çıkamaz mı? bidahaki mesajda bunu tartışalım.. o sebeplerin dışına çıkar mı çıkamaz mı? eğer çıkarsa ben yinede onun alnını karıslarım.. :D

Ronaldo Rules ! o yukarıdaki yarı ingiliz arkadasta Gerrard'ın resmini koymus..

e wuel teöouvbe ya wel kebiiiir demekten kendimi alamadım bi an :D

Ben sana bi püf yaparsam

Biyerine anten takarsam

Hala ronaldo dermisin bilmem

Sana söyle bi cakarsam:mad:

Espiri yapiyorsan muhabbetinin iyi oldugu kisilere yap bana yapma!

Yazmıştım tekrar yazacağım.Ronaldo ödül almadan önce ''Messi'de en az benim kadar haketti.O almalı'' dese şuan herkes en iyi Ronaldo derdi.Gözünü seveyim su konuşmanın.Messi madem çok alçakgönüllü o en iyi 11ini yaparken Ronaldoyuda oraya biyere yerleştirirdi.

aynen..Messi sadece ufak,kiskanc,ilac kullanan bir futbolcu.

Cristiano ise Dünyanin en iyisi,bunu kabullenin :cool:

uleng onur sen yapma :D el-insaf.. o hareketleri bekliyor insanoğlu zaten.. futbol niye var.. kütük gibi topa koy kaleye girsin diyemi.. ki, Ronaldo'nun yaptığı o hareketler adamın zaten %1'i sadece.. Adam her b*ku yapıyor, kafa atıyor frikik manyağı, süper şut atıyor, deli gibi ara pas atıyor ışık hızında koşuyor daha ne yapsın.. daha son maç chelsea'yi dar duman etti tek başına...

C.ronaldoyla yattara benziyor dimi yaptığı hareketler..??

Ama messiye benziyen birtek maradona var.. :)

Ezeli rakibinin oyuncusu messi için uzaylı diyor..

C.ronaldo yattaranın yaptığı hareketleri yapıyor geçen sene forvete yakın oynaması ve şansıyla attı o kadar gol..Bu sene takke düştü kel gözüktü..

Geçen sene barça kötü olmasına rağmen manu barça maçının yıldızı messiydi..

İşte fark burda..Ronaldo o hareketleri hull city karşı yapıyor onlara karşı etkili oluyor..Ronaldonun attığı bütün gollere bakalım hiç biri messininki kadar estetik ve bitiricilik kokan goller değil..

Mesi takım kötü olsada harika oynuyor tek başına direnebiliyor geçen seneki 4-2 yenildiğimiz real barça maçı buna iyi bir örnek..Ama ronaldo öyle değil işler iyi giderse ronaldo oynar..Euro 2008 bunun ispatıdır..

Ha siz messi 2010 da dünya kupasını arjantine aldırırken inanırsınız belki ama o zaman çok geç..:eek:

En basit örnegi Real - Barcelona maci diyorum.. Izleyenler farketmislerdir realli futbolcularin Messiyi durdurabilmek icin ne kadar faul yaptiklarini! Ama yinede durduramadilar.. Cok yagmur yagmasina zeminin kaygan olmasina ragmen Messiyi faul yaparak bile durduramadilar.. Messi Ronaldo kadar ayak hareketi yapamaz belki ama akil dolu paslari, akil dolu vuruslari, akil dolu calimlari herseyi aciklamaya yeter diye düsünüyorum!

C.ronaldoyla yattara benziyor dimi yaptığı hareketler..??

Ama messiye benziyen birtek maradona var.. :)

Ezeli rakibinin oyuncusu messi için uzaylı diyor..

C.ronaldo yattaranın yaptığı hareketleri yapıyor geçen sene forvete yakın oynaması ve şansıyla attı o kadar gol..Bu sene takke düştü kel gözüktü..

Geçen sene barça kötü olmasına rağmen manu barça maçının yıldızı messiydi..

İşte fark burda..Ronaldo o hareketleri hull city karşı yapıyor onlara karşı etkili oluyor..Ronaldonun attığı bütün gollere bakalım hiç biri messininki kadar estetik ve bitiricilik kokan goller değil..

Mesi takım kötü olsada harika oynuyor tek başına direnebiliyor geçen seneki 4-2 yenildiğimiz real barça maçı buna iyi bir örnek..Ama ronaldo öyle değil işler iyi giderse ronaldo oynar..Euro 2008 bunun ispatıdır..

Ha siz messi 2010 da dünya kupasını arjantine aldırırken inanırsınız belki ama o zaman çok geç..:eek:

yau nedemek hull'a karşı yapıyor? son chelsea maçını izlemedin mi? geçen seneki CL finalini? Man United'ı finale kim taşıdı? Geçen sene premier lig'de kim şampiyon yaptı?. Bu sene nereye takke düştü daha bile iyi oynuyor... messi maradona olabilir ki, ben maradona'nın esamesini okumam ronaldo'nun yanında, ronaldo maradona'yı 10'la çarpar 100'e böler... Ve bu çocuk henüz 23 yaşlarında... bu çocuk 28, 29 olunca nasıl olacak düşünebiliyormusun? Ki dünyanın en çok egzersiz yapan futbolcusu, daha çok çalışanı yok gibi.. yok hatta.. şundan eminimki ronaldo diye bir çocuk sahneye çıkmasaydı bu yıllarda futbol bu kadar zevkli olmazdı... messi sıradan hızlı koşan birazda top kontrolünü öğrenmiş bir futbolcu okadar... Ronaldo tek başına takım.. durduracak gücün yok... hiçbir kimselerle kıyaslayamazsın Ronaldo'yu.. Asıl Ronaldo'nun lakabı uzaylıdır bu arada.. messi'nin lakabı daha çok uzaylılar tarafından kaçırılan.. oda surat ifadesi dolayısıyla... futbol olarak Ronaldo'nun yanına bile yaklaşamaz...

Üst Alt