Foto Galeri - Dünyanın En Yaşanabilir Kentleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri Dünyanın En Yaşanabilir Kentleri

Barselona şehri hayranıyım, imkanım olsa asla terketmem. Bana herşeyiyle hitap eden 4-4lük şehir. Herkesede tavsiye ediyorum

Hocam benim bir aile dostu gitmiş İspanya'ya. Hiç beğenmemiş. Çok düzensiz , "pis kokuyor" falan dedi. Hep gitmek istemişimdir İspanya'ya. Özellikle bir Barça maçı izlemek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen kesin SoHo'da yaşıyorsun bence ^^

SoHo derken South Hampton'den bahsediyorsan. Ne yaptın hocam

Oralarda yaşasaydım şuan Galatasaray başkanlığına aday olurdum

Lindenhurst'te takılıyoruk

Edit: SoHa diye okudum. Yok hocam Manhattan yaşamak cidden güç. Çok çok kalabalık. Biraz sakin hayat bana göre daha uyumlu ayrıca SoHo'da yaşamak ciddi maddi kaynak gerektirir

Son düzenleme:
Hocam benim bir aile dostu gitmiş İspanya'ya. Hiç beğenmemiş. Çok düzensiz , "pis kokuyor" falan dedi. Hep gitmek istemişimdir İspanya'ya. Özellikle bir Barça maçı izlemek

Usta bir kaç defa gittim. Hatta en son ailecek milleti torladım topladım götürdüm, atmosfer, temizlik, insanları, kültürü, yemeği hepsi 10 numara. Baya bir ülkede gördük ama Barselona gibi rahat hissetmemiştim bugüne kadar. (Amsterdamlıyım bu arada)

Bucket Listemde New York'ta yok değil inşallah kısmet olur

SoHo derken South Hampton'den bahsediyorsan. Ne yaptın hocam

Oralarda yaşasaydım şuan Galatasaray başkanlığına aday olurdum

Lindenhurst'te takılıyoruk

Edit: SoHa diye okudum. Yok hocam Manhattan yaşamak cidden güç. Çok çok kalabalık. Biraz sakin hayat bana göre daha uyumlu ayrıca SoHo'da yaşamak ciddi maddi kaynak gerektirir

Eyv. bir gün olursun inş.

Michael Moore veya başka birisinin McDonalds hkk. documentary izliyordum: sadece Manhattanda 95 tane McDonalds varmış :/

Usta bir kaç defa gittim. Hatta en son ailecek milleti torladım topladım götürdüm, atmosfer, temizlik, insanları, kültürü, yemeği hepsi 10 numara. Baya bir ülkede gördük ama Barselona gibi rahat hissetmemiştim bugüne kadar. (Amsterdamlıyım bu arada)

Bucket Listemde New York'ta yok değil inşallah kısmet olur

Hayırlısı ile hocam. Benimde ilk tercihim inşallah İspanya olacak. Feci gece hayatı varmış güya

Tam kopmalık

Eyv. bir gün olursun inş.

Michael Moore veya başka birisinin McDonalds hkk. documentary izliyordum: sadece Manhattanda 95 tane McDonalds varmış :/

Sağolasın kardo. Cümlemize

Onlar için zaten paranın önemi yok artık. Ama benim bir felsefem var belki bazılarına saçma gelecek ama çok parada gözüm yok be hocam. Para insanı bozuyor maalesef. Çok zengin olup karakterimi kaybedeceksem seveyim öyle parayı.

Hani bir laf vardır ya "Allah çok veripte şımartmasın , az veripte kimseye muhtaç etmesin" işte benim hayata bakışım

Son düzenleme:
Almanya nin her büyük sehrinde gittim (listedeki arti Köln, Hannover, Berlin filan), ne diyeyim hic birisi güzel yasanacak bir sehir degiller, gece hayatlari kötü, tek dönerci saat 23 den sonra acik bide fast foodcular. Amsterdam a gidiyorsun cogu yerler 2 ye kadar acik. Pazar acik filan. Almanya resmen aksam ölüyor. Bildikleri iki üc yer var, bütün millet de ancak orda, Köln de diyelim Ringe ve Heumarkt/altstadt tek icki icin.

bilmiyorum, ama sansim olursa baska ülkeye tasinmayi umuyorum.

yasamak istedigim yer Santa Monica, Los Angeles in Kumburgazi. Galiba Amerika nin en pahali yerlerinden biri metrekare olarak
IMG_2999.jpg

20280.41394.jpg

Yalan beyler. 5.den yaziyorum dogrudan,ilk 50'ye sokmam burayi. Bu listelere hic inanmiyorum ayni zamanda. Alinan kistaslar cok farkli bence yasam kalitesini olcebilmek icin.

Üst Alt