Dünyanın İlk Akıllı Prezervatifi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın İlk Akıllı Prezervatifi

[h=2]Akıllı telefon, akıllı saat, akıllı ev derken şimdi de yatak odasındaki performansı ölçen akıllı prezervatif üretildi. British Condoms tarafından üretilen dünyanın ilk akıllı prezervatifine i-Con adı verildi.[/h]
1212121-640x480.jpg

728xauto.jpg

[FONT=&quot]i-Con, klasik prezervatiflerden farklı olarak tek seferlik değil de defalarca kullanılabiliyor. Normal kondom gibi kullanılan i-Con'un içinde ufak bir nanoçip bulunyor. i-Con, Bluetooth ile telefonunuza bağlanarak cinsel ilişki sırasında yaktığınız kalori, birleşme sırasındaki hızınız ve toplam süreniz gibi garip verileri tutarken, vücut ısınızı da loglayarak verilerinizi bulut ortamında saklıyor.

[/FONT]
728xauto.jpg

[FONT=&quot]i-Con, farklı pozisyonları kaydederken, klamidya ve frengi gibi hastalıkları da tespit edebiliyor. Firma, ilerleyen aylarda satışa sunacağı prezervatif için şimdiden 90 binin üzerinde sipariş aldı.

[/FONT]
[FONT=&quot]Diğer prezervatifler bir kez kullanılabiliyorken, dünyanın ilk akıllı prezervatifi olan i-Con, defalarca kullanılabilecek. Entegre bir mikro USB bağlantı noktası var. Böylece şarj edilebilir ve her şarj yaklaşık altı ila sekiz saat sürüyor.

[/FONT]
728xauto.jpg

[FONT=&quot]Kullananlar verilerini arkadaşlarıyla ya da dünyanın her yerindeki insanlarla paylaşabilecek. Ancak tüm bilgileri gizli tutulacak.

[/FONT]
[FONT=&quot]Dünyanın ilk akıllı prezervatifi i-Con, tüm penis boyutlarıyla uyumlu. Aynı zamanda akıllı prezervatifin şu an için sadece İOS cihazlarla uyumlu olarak çalıştığı belirtiliyor. Akıllı prezervatifin kısa süre içerisinde Android ile de uyumlu olması bekleniyor. Birleşik Krallıkta satışa sunulan İ-Con adlı akıllı prezervatifin fiyatı ise 60 Sterlin.

[/FONT]
Kaynak : Mynet
[FONT=&quot]
uggAAAABJRU5ErkJggg==
[/FONT]

British Condoms özel müşterisi olduğum için bana bu ürünü test etmem için göndermişlerdi.. Bakmayın Melihin 90 sterlin deyip kestirip atmasına, ciddi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

90 Sterlin
476,94 TL yapıyor
33,39 TRT Bandrolü %7
119,23 ÖTV Oranı %25
629,56 TL Ürün
113,32 TL KDV
742,88 TL Ürünün Toplam fiyatı

Neden böyle detaylı yazma gereği duydum.. Ben bu ürünü İkinci kullanmamda kaybettim..

Ürün çeşitli verileri datasına kaydediyormuş bu doğru, hatta numuneyi veren şirket şu numaradan beni günlerdir arıyor.. +44 0330 123 3112

Eğer üründe gprs özelliği varsa benim ürünü neden kullanmadığımı yahut cinsel bir sorunum, olup olmadığını merak ediyor olabilirler..:(

Bunu sürekli takmamak lazım yalnız , hanımlar gps falan derken izimizi bulabilirler..

- hayatım şu an önemli bir toplantının ortasındayım

- i-con öyle demiyor !

Son düzenleme:
British Condoms özel müşterisi olduğum için bana bu ürünü test etmem için göndermişlerdi.. Bakmayın Melihin 90 sterlin deyip kestirip atmasına, ciddi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

90 Sterlin
476,94 TL yapıyor
33,39 TRT Bandrolü %7
119,23 ÖTV Oranı %25
629,56 TL Ürün
113,32 TL KDV
742,88 TL Ürünün Toplam fiyatı

Neden böyle detaylı yazma gereği duydum.. Ben bu ürünü İkinci kullanmamda kaybettim..

Ürün çeşitli verileri datasına kaydediyormuş bu doğru, hatta numuneyi veren şirket şu numaradan beni günlerdir arıyor.. +44 0330 123 3112

Eğer üründe gprs özelliği varsa benim ürünü neden kullanmadığımı yahut cinsel bir sorunum, olup olmadığını merak ediyor olabilirler..:(

Bu üründen ÖTV alınacağını zannetmiyorum, maden suyundan veya meyve suyundan çok daha elzem bir şey. Şey yazdım kusura bakmayın şey yerine ne yazabileceğimi düşünmeme rağmen bulamadım.

Yatak performanslarıyla ilgili yalancı bir toplum olduğumuz malum. Öyle kafadan atmak artık kolay değil. Belgeyle konuş derler adama.

"Kullananlar verilerini arkadaşlarıyla ya da dünyanın her yerindeki insanlarla paylaşabilecek."

Yatak performanslarıyla ilgili yalancı bir toplum olduğumuz malum. Öyle kafadan atmak artık kolay değil. Belgeyle konuş derler adama.

"Kullananlar verilerini arkadaşlarıyla ya da dünyanın her yerindeki insanlarla paylaşabilecek."
Bunun çok geyiği döner yalnız.

Ahmet is online.
Ahmet has terminated intercourse ( 15 secs )

- ahmet abi senin dün gece biraz performans düşüktü mü ne?

- yok yav bataryası bitmiş ondan yarım kaldı.

Üst Alt