Dursun A. Özbek'in Üstüne Gereksiz Gidilmesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun A. Özbek'in Üstüne Gereksiz Gidilmesi

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    46
Yazdığımı dikkatlice okursan Dursun'un kıçını yalamak gibi bir derdim olmadığını anlarsın. Dursun'un bir kez daha dikiş tutturamazsa istifa etmesi gerektiğini ben de düşünüyorum zaten. Sadece şu yapılan yağlı surat muhabbetinin hiçbir yararı veya anlamı yok. Hangi başlığa girsem o yapılamaz, bu olamaz deniyor. Bunun gerçekten mantığı var mı sence
21cb74acfa6c0a02551a3e09861b2d14.gif

Yalan söylemeyen başkan mı vardı türkiye de? Hepsi aynı. Birisi yalanı daha güzel süslüyor işde diğerine göre okadar.

Mesela yaptığı işi eleştirirsin ama bunun böyle fotoğraflarının paylaşılması çok saçma. Sen hiç bardağın dibinde kalan 1 damla suyu ağzını ıslatmak için içmedin mi

Orada bariz su var sanıp bayağı içmeye çalışıyor. İfadesine bakarsan anlık değişimleri bile ne yaptım ben der gibi adamın.

Mevzu bu değil aslında zaten. Yönetsel her alanda facia işler yapmış biri, bunlar artık işi dalgaya vurmamızın neticesi. Bu kadar aleni yalan söyleyen, peşkeş çekmek için musallat edilen bir zatın Galatasaray'ın herhangi bir kapısından daha geçmemesi gerekirdi.

Dursun'u bitiren faktörler:

1. Hiçbir beklenti olmadığı halde gelir gelmez çıtayı İbrahimoviç'e çıkarması.
2. Kötü geçen transfer dönemi ve başarısız sonuçlar.
3. Hanzo'nun basın önünde saçmalamaları.
4. Yönetiminin kalitesiz oluşu
5. Kardeşi Mehmet Özbek'e sportif konularda çok geniş yetkiler vermesi
6. Profil düşüklüğü
7. Sosyal Medyanın gücünü küçümsemesi
8. Bir önceki sezonda yaptığı hataları tekrarlaması
9. Maaş politikası
10. Sneijder konusunda hataları

Bunların hepsi Dursun Özbek'in üstüne gidilmesine sebebiyet verdi.

Dursun'u bitiren faktörler:

1. Hiçbir beklenti olmadığı halde gelir gelmez çıtayı İbrahimoviç'e çıkarması.
2. Kötü geçen transfer dönemi ve başarısız sonuçlar.
3. Hanzo'nun basın önünde saçmalamaları.
4. Yönetiminin kalitesiz oluşu
5. Kardeşi Mehmet Özbek'e sportif konularda çok geniş yetkiler vermesi
6. Profil düşüklüğü
7. Sosyal Medyanın gücünü küçümsemesi
8. Bir önceki sezonda yaptığı hataları tekrarlaması
9. Maaş politikası
10. Sneijder konusunda hataları

Bunların hepsi Dursun Özbek'in üstüne gidilmesine sebebiyet verdi.
Hepsine ok ama İbrahimovic konusunda suç onun değil. İbra'yı twitterda 13-15 yaşlarında ergenler uydurdu taraftar da inandı. İnananların mallığı kısaca.

Orada bariz su var sanıp bayağı içmeye çalışıyor. İfadesine bakarsan anlık değişimleri bile ne yaptım ben der gibi adamın.

Mevzu bu değil aslında zaten. Yönetsel her alanda facia işler yapmış biri, bunlar artık işi dalgaya vurmamızın neticesi. Bu kadar aleni yalan söyleyen, peşkeş çekmek için musallat edilen bir zatın Galatasaray'ın herhangi bir kapısından daha geçmemesi gerekirdi.
Peşkeş veya komisyon konularında elinizde delil belge vs varmı yoksa camur at izi kalsın iftira yolunumu seçiyorsunuz ? Yani yarın diyelim dursun özbek iftiradan dolayı sana dava açtı. Mahkeme günü geldi diyelim. Hakim soracak buyrun söz sizde. Özbek peşkeş ve komisyon kopardığının idaa ediyorsunuz. Ne diyeceksin orada ?
Özbek tamam başarısız dolu iki sene geçirmiş sportif anlamında ve yalanda söylediğini gördük de hayal dünyanızda da olmayan bir şeyi olmuş gibi birisini kötülemek çok yakışıksız bir eylemdir.

Birisi arkanızdan iş yerinde ya bu para yürütüyor söylese nasıl olurdu ?

Kuşalar gibi olmaya başladık
Yanlış düşünüyorsun 2 transfere su koymaya başladınız
Bakın buraya yazıyorum burda kaldın sezon sonu konuşuruz Gs dursun olduğu sürece hiç bir başarı elde edemiyecek dünyanın en iyi transferini bile yapsa
Başkan peki ne yapması lazım ki bende tmm çok iyi işler yaptı diyeyim destek olayım
Gk daki tüzüğü değiştirip artık dernekler yasasına göre yönetilmemek
Taraftara açmak
Ve Gs geçmişini araştırmak bizler fakirleşirken bazıları cebini doldurdu
Son olarak alt yapıyı profesyonelleştirmek
Bunları hepsini değil sadece alt yapıyı bile yapsa benim için kafidir

Peşkeş veya komisyon konularında elinizde delil belge vs varmı yoksa camur at izi kalsın iftira yolunumu seçiyorsunuz ? Yani yarın diyelim dursun özbek iftiradan dolayı sana dava açtı. Mahkeme günü geldi diyelim. Hakim soracak buyrun söz sizde. Özbek peşkeş ve komisyon kopardığının idaa ediyorsunuz. Ne diyeceksin orada ?
Özbek tamam başarısız dolu iki sene geçirmiş sportif anlamında ve yalanda söylediğini gördük de hayal dünyanızda da olmayan bir şeyi olmuş gibi birisini kötülemek çok yakışıksız bir eylemdir.

Birisi arkanızdan iş yerinde ya bu para yürütüyor söylese nasıl olurdu ?

Delil veya belge toplayabilecek güçte biri olsam bu forumda yazmazdım herhalde. Gider delil ve belgem ile başvurup bir şeyleri değiştirmeye çalışırdım.

Çamur at izi kalsın mı dersin ne şekilde yorumlarsın bilmem ama ortada ispatın olmadığı ama aşikar olduğu durumların olduğunu da bilirsin.

Her şeyi geçtim Galatasaray'ın yararını düşünen adam bu kadar itham altında iken istifa ederdi haklı olsa asıl. Arsa satışı, satışı gerçekleştiren kurum, TFF ve diğer kulüpler ile olan diyaloglarda eziklik daha ne kadar sebep gerekiyor ki bir şeyleri muhakeme edebilmek için.

Yalan söyledi diyorsun. Yalandan daha beterini yaptı defalarca.

Şimdi videosunu bulamadım ama bulursam atarım kanıt istiyorsan bu dediğime de, kendisi Beşiktaş elenince twitter'dan yapılan paylaşım üzerine katıldığı programda gidip bu arkadaş ile konuştum ben bu tarz şeylerin yanlış olduğunu belirttim diyor, ne zaman konuştunuz vs diyince de KONUŞACAĞIM diyor.

Yalan söylersin o ayrı kaç defa manipüle edercesine yalan söylediğine şahit olmuşuz bu adamın. Hakkında nasıl olumlu düşüneyim ki ben.

İşte tam da bu başlık yüzünden, bizden bir bok olmaz. İki transferde hemen geçmişi unutuyoruz. Hatta bu milletçe genel özelliğimiz. Balık hafızalı olmak, hemen oltaya gelmek, geçmişte atılmış kazıkları bir anda unutmak...

Üst Alt