Dursun A. Özbek'in Üstüne Gereksiz Gidilmesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun A. Özbek'in Üstüne Gereksiz Gidilmesi

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    46
Her sözü yalan olan, Galatasaray duruşunu ve marka değerini ayaklar altına alan bu hödük defolup gidecektir! 2 kıçıkırık transferle affedilmesi mümkün değildir! Bu herifi savunanın da taraftarlığından şüphe ederim.

Dursun'a teşekkür edeceğim tek gün başkanlığı bıraktığını açıkladığı gün olur. Ne sportif, ne idari, ne de mali hiç bir başarısı yok. Sattığı arsa İstanbul'un en kıymetli yeri. 3 katına satacak projeyi, siyasi bağlantıyı bulabilseydi belki fikrim değişirdi. Yaptığı ederinin bana göre altına satmak oldu.

Yeniden borçlanma her türlü olur. Dursun ile de 2 senede 300 Milyon TL zarar ettik. Borcun zaten 5'te biri bu rakam. İki sezon daha böyle gidelim para gelene kadar sportif ve mali yönden batarız.
Bu sportif başarızizlıktan ortaya çıkan zarar her dönemde oluşa bilir. Sportif başarının bu düzende garantisini kimse veremez. Riva ve florya projesinin yol haritasını doğru buluyorum açıkcası.
Tek başımıza hukumet desteği olmadan bu işe girişseydik o proje 2030 yılında belki biterdi. O .... Hukumet rahat işletirmesdi rivayı kesinlikle. Bir belge için 2-3 sene süründürürdü bizleri. Sonra olmuş banka borçun 1 milyar dollar. Çık işin işinden o saaten sonra bakakım. İmkansız !
Kemerburgazıda unutuyoruz burada veya spor salonunu. Bunlarda bu ihale projeninden kurulmuş iyi ilişkilerden doğan ek bonuslar. Neyse ilerde inşallah benim dediğim gibi her şey olurda kazanan Galatasaray ımız olur. Dursun efsane olmuş sonra veya olmamış hiç umrumda değil. Aslolan sadece ve dahima Galatasaray.

11 postu olan birisi dursunu bu forumda savunuyor sizde bilmem kaç sayfa yorum sacmalıyorsunuz.
Bu üye kimdir kuşmudur trollmudur kimse sorgulamamış.
Kapatın konuyu basın banı aklı başına gelsin.
Burası Gscimbom biz dursunun rezilliklerini iki transfere iki kupaya silmeyiz.
O yüzsüz gidecek er yada geç.

P9 Gscimbom Mobile

Dursun Özbek´i sosyal medyada savunmak biat degil, yürek gerektirir, o yüzden kutluyorum bey efendiyi.

Biat etmek, ve yalamak cikarina göre pozisyon alanlara söylenir.

Siyasi bir misal vereyim...

Mesela AKP´li bir sanatci olursan sana REAL hayatta kapilar acilir, ama bu forumda AKP´li olursan kapilar kapanir suratina. Seni bu forumda barinma konusunda zora sokacak bir durumdur.
Biat ise bulundugun konumdan, bir konu hakkinda pozisyonunu, kendine avantaj saglayacak sekilde almana söylenir.
Yani REAL meseleler üzerine yorum yapip, bunu sosyal medya üzerine transfer etmek sacmadir, ve bir konuyu transfer etme kapasitesizliginden kaynaklaniyor.

Apolitik bir insan olarak prim kasma adina sürekli aklara cakmam bu forumda, beni illaki sistem karsiti bir anarsist yapmaz. Hatta bulundugumuz sistem icinde, sistemin bir elemani yapar.

Demek istedigim...

Burada cikip acik acik dursunu savunmak, keskin bir bicaga dogru kosmak gibi birsey. Katilmasam da kutluyorum bey efendiyi.

------------------------------------

Sayin Karakurt... Eger bu sezon basarili olursak Tudor hocayi kutlarim. Ama kulübün maddi durumu kötüye giderse, yine dursunun icinden gececegime emin olabilirsiniz.

Dursun Özbek´i sosyal medyada savunmak biat degil, yürek gerektirir, o yüzden kutluyorum bey efendiyi.

Biat etmek, ve yalamak cikarina göre pozisyon alanlara söylenir.

Siyasi bir misal vereyim...

Mesela AKP´li bir sanatci olursan sana REAL hayatta kapilar acilir, ama bu forumda AKP´li olursan kapilar kapanir suratina. Seni bu forumda barinma konusunda zora sokacak bir durumdur. Sürekli makara konusu olursun, ve zihinsel kapasiten sorgulanir.
Biat ise bulundugun konumdan, bir konu hakkinda pozisyonunu, kendine avantaj saglayacak sekilde alana söylenir.
Yani REAL meseleler üzerine yorum yapip, bunu sosyal medya üzerine transfer etmek sacmadir, ve bir konuyu transfer etme kapasitesizliginden kaynaklaniyor.

Apolitik bir insan olarak prim kasma adina sürekli aklara cakmam bu forumda, beni illaki sistem karsiti bir anarsist yapmaz. Hatta bulundugumuz sistem icinde, sistemin bir elemani yapar.

Demek istedigim...

Burada cikip acik acik dursunu savunmak, keskin bir bicaga dogru kosmak gibi birsey. Katilmasam da kutluyorum bey efendiyi.

------------------------------------

Sayin Karakurt... Eger bu sezon basarili olursak Tudor hocayi kutlarim. Ama kulübün maddi durumu kötüye giderse, yine dursunun icinden gececegime emin olabilirsiniz.

11 postu olan birisi dursunu bu forumda savunuyor sizde bilmem kaç sayfa yorum sacmalıyorsunuz.
Bu üye kimdir kuşmudur trollmudur kimse sorgulamamış.
Kapatın konuyu basın banı aklı başına gelsin.
Burası Gscimbom biz dursunun rezilliklerini iki transfere iki kupaya silmeyiz.
O yüzsüz gidecek er yada geç.

P9 Gscimbom Mobile

Abdullah Öcalan hakkında olumlu bir şeyler yazmışım gibi saçmalama istersen. Ne kadar kabul etsen de etmesen de Dursun Özbek bu kulübün başkanı. Ben de doğru şekilde eleştirilmesi gerektiğini yazmışım. Ne kuşum ne trollum, başka fikirlere saygınız olsun.

Thread acana sorum : Sucuk severmisin?

Sevmem kardeşim, sen çikita muz sever misin? Seviyorsan ikram edebilirim ballı fındıklı.

Bu forumda ki arkadaşlar kaç senedir üyeyim az biraz gözlemlediğim kadarıyla insanlarla dalga geçmek için malzeme arayıp espri malzemesi arıyorlar sende onlara bunu vermişsin yanlış platforma çıktın kardeşim.

Üstüne gereksiz gidilmiyor,ama onunla alakasız konular bile ona ihale ediliyor bazen.Veya kötü durumumuz komple ondan kaynaklıymış gibi konuşuluyor.Dursun Özbek'in hataları es geçilebilir hatalar değil,ama bütün her şeyin sorumlusu da değil.

Klubun icinde Galatasaray'ın başarılı olmasını çekemeyenler olduğu sürece bizde hicbir başkan sevilmez hicbir başkan başarılıda olamaz zaten. Divan kurulunda gördük ki ciddi ciddi Galatasaray'ın başarısını çekemeyenler var. 2 sezondur yerlerde olan takım icin olağanüstü toplanmayanlar bugun olağanüstü divan kurulu toplantisi talep ediyorlar. Ne tesadüftür ki kayseri macinda taraftara zevk veren, kalbinde gerçekten Galatasaray sevgisi olan herkesin haz aldığı bir mücadeleden sonra böyle bir toplantınin talep ediliyor.. bu da herseyi açıkça gösteriyor zaten.

Transferlere veya sportif başarı veya başarısızlığı bu düzende başkan veya yönetimleri iyi veya kötü yapıyorsa bizden hiç bir bok olmaz maalesef.

Riva projesinden dolayı az olsun olumlu bakmaya başlamıştım.
Boğazımda kalacak buda herhalde. Neyse iyi takım kuruldu herneyse. Günü kurtarmak adına Aysal vari yeahhhh diye büyük başkan ilan ederiz yine dönemlik iyi takım kuruldu diye. Herkesin gönlüne göre verir inşallah. 10 sene sonra bu kafayla kulüp kalmaz zaten asıl yöneticilik başarısı gelmezse kulüp yapının adına.

Ben sakinim. Hayret birsey herseyi sinire veya gerginlige bagliyorsunuz.

Alt tarafi su gerizekali herife bela okudum. (Her gün yaptigim birsey)

2 lafından biri bela okuma,hıyar hıyarto gerizekalı falan.Eskiden hakikaten böyle değildin sen.Tamam biliyoruz özgürsün ne istiyorsan onu yaz tabi ama bu da göze batan bir durum insanlar da sana söylüyor yani.

Üst Alt