Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
CMhL4osWwAAnlFp.jpg

Birkaç haftadır nerede hangi delikte yıllardır takımın başını bu kadar başıboş görüyorum.Yazık Ah be Adnan Öztürk ne olduda çekildin adaylıktan

FFP'den de, bugunun ekonomik kosullarindan da daha agir kosullarda kurulmustur bu kulup ve amaci bellidir. Yalancilarin, hizipcilerin ve yerel dusunen vizyonsuzlarin oyuncagi olmayacak kadar da buyuktur. Yenersin, yenilirsin ama kurulus amacini, ne sartlarda o vizyona sahip olundugunu unutup ama FFP, ama uc kupa diyip taraftardan aldigini eski takim arkadasina peskes cekenleri, hergun baska yalan soyleyen yoneticileri savunamazsiniz. Bu teknik ekip, baskan ve yonetim kurulu Galatasaray tarihinin yuz karasi olarak kalacaktir.

Gelip geçmis en REZIL baskanimiz, nerde verdigin sözler ? Amacın taraftarın önünde hep süre/zaman kazanmak, cebine para indirmek !

Yalanci kolpaci seni, defol git burdan ! ISTIFA !

Çemişkezeğe başkan olamayacak boş tenekeyi getirip Türkiyenin en büyük kulübüne başkan yaptılar. Çap=0 Dürüstlük=0 Vizyon=0 Misyon=0 !!

Stadin çatisini yapmayan,

Metro sorunu haletmeyen,

Gögüs sponsoru bulmayan,

Adam akilli transfer yapmayan,

Sneijder'in sözlesmesini uzatmayan,

Sabri herifin sözlesmesini uzatan ve maasini yükselten,

Bilal ve Jem Paul Karakomisyonu transferini yapan,

Yalanci kolpaci çapsiz sahte baskan ! ALLAH BELANI VERSIN DURSUN ! DEFOL GIT BURDAN !

Galatasaray gibi büyük bir kulübün başkanı olmak bu kadar kolay olmamalı!!

Adamın tipi, vücut dili bile ben bu koltuğa yakışmıyorum diyor.

Defol git bu kulüpten! Adnan Polat dan bile bu kadar nefret etmedim.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Madem klubün durumu böyleydi,durumun nasıl olduğunu bildiğinini de itiraf etmişsin niye bol keseden salladın seçim öncesi sonrası.

Üst Alt