Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herifin otel zinciri var yav. Ne desem bilemiyorum yani. Bazen diyorum acaba bu herif piyon da, bu kadar para mal mülk başkasının mı? Fazla komplo teorisi gibi oluyor o zaman da.

1-Babadan kalma biraz para veya birazcık şans
2-bir adet dil(konuşma becerisi değil siz ne demek istediğimi anladınız)
3-bu dilin kullanımını kaldıracak bir mide

Hatta başka kişilerde olduğu gibi 2 ve 3. Maddeyi iyi kullanırsan 32. Kattan düşen asansörün de veya yanan çadırların da hesabı sorulmaz 🤐🤐🤐

Zamanında forumun en az yarısı övüyordu adamı, hatta bugün en çok sallayanlar övüyordu.

Dursuna laf ettim diye bana "Galatasaray başkanı hk böyle konuşamazsın." diyen tipler mevcuttu. Deklarasyon yazısı yazdığımda da forumun yarısı yine ne alaka falan diyordu.

Tabii övenler övmedim der sorsan.

Neyse ki benim saglam kanitlarim mevcut ! ;)

Seni hatırlıyorum üstat.

Şahidim ben de ve dursunu istemeyen azinlikta olmaktan da gururluyum.

Tarihin tozlu raflarinda toz bile olamayacak kadar capsiz bir herifti.
Allah bize o günleri bir daha göstermesin.

Mustafa Cengiz'in sağlık sorunları olması nedeniyle olası bir başkanlığı bırakma durumunda tekrar aday olmaz inşallah bu sıfatsız. Maalesef ki buna oy verecek bunun gibi bir sürü dinazor var genel kurulda. Allah inşallah bir daha bunun başkan olduğu günleri göstermez bize.

Mustafa Cengiz'in sağlık sorunları olması nedeniyle olası bir başkanlığı bırakma durumunda tekrar aday olmaz inşallah bu sıfatsız. Maalesef ki buna oy verecek bunun gibi bir sürü dinazor var genel kurulda. Allah inşallah bir daha bunun başkan olduğu günleri göstermez bize.

Iste tam bunun icin de M.Cengiz baskan oldugunda da bir konu acmistim! Daha o gün Mayista kepçe kulaklinin yapacagi hamleyi yazmistim ve önlem alinmasi gerekiyordu!

Kepce kulaklinin kimlerin adami oldugu ve genel kurulu kimlerle doldurduğu cok net belli idi!!

Zamanında forumun en az yarısı övüyordu adamı, hatta bugün en çok sallayanlar övüyordu.

Dursuna laf ettim diye bana "Galatasaray başkanı hk böyle konuşamazsın." diyen tipler mevcuttu. Deklarasyon yazısı yazdığımda da forumun yarısı yine ne alaka falan diyordu.

Gönül rahatligiyla söyleyebilirim ki forumdaki en büyük Dursun düsmanlarindan biriyim basindan beri.

Kulübün agzina etti herif, mal gibi secime gitmeseydi etmeye de devam edecekti muhtemelen.

@Sarper Yıldırım da 1 ara dursunu cok övüyordu. Haksızlık yapildigini falan soylemisligi vardir

Dursun ağabey Galatasarayın geleceğinin teminatı diyebilir miyiz :puhaha:

Üst Alt