Dursun Muhabbeti Sıktı Artık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Muhabbeti Sıktı Artık

Nöbette bile Dursun denen veledi zina ürünü konuşuluyor. Yok onu alamaz bunu alamaz. Kapatsınlar o zaman nöbeti? Ya da niye kapatsınlar ki sen girme konuya. Okuma, yazma. Yav alınabilecek veya alınan oyuncularla ilgili sohbet edilirken herif yırtak dondan çıkar gibi dursun varken olmaz diye cevap yazıyor.

Millet gelişmeler ne diye konuya giriyor, ondan ziyade dursunun mesajları var konuda.

Sadece nöbette de değil, diğer konularda da aynı bok yenildiği oluyor. Ulan sanki biz tutuyoruz kulüpte. Onun ABV. Onun da, onu o koltukta tutanların da. Ama konu bu değil. Süksen bırakmayacak zamanı dolmadan. Napak yani? Foruma mı girmeyek, futbola mı küselim? GS'ı takip mi etmeyelim?

Uzun lafın kısası, bu dursun muhabettini açanın ağzına kürekle vurasım geliyor artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kimin girip girmeyecegine karar veremeyiz öncelikle. Ayrıca yaptıkları yapacaklarının teminatı olan biri için nobette olumlu düşünebilmek kolay da değil. Kaldı ki esas sıkıntı transfer de değil DURSUN HAKKI YENEN TAKIMI sağa dışında savunacak biri de değil. Şampiyonluğu da saha dışı faktörler belirliyor.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sığır Galatasaray taraftarına örnek bir konu daha.

Evet Dursun gidene kadar mal mal ergen ergen transfer de konuşmayacaksın, işin doğrusu bu.

Ama malum partinin idaresine girdiğimiz için zeka ve ıq düşmesi normal bu camia da. Varoşların takımı olduk artık.

2. Dünya savaşında ki Stalin bile Alman'lara bu kadar zulm yapmamıştı.

Dursun tüm Galatasaray değerlerine tecavüz edip geri dönüşü olmayan zararlar veriyor.

kendi açından haklı olarak girmeyin diyorsun, peki bizde madem bu kadar rahatsız oluyorsun girme dersek ne olacak? Transfer Nöbetinin bir parçası Galatasarayın Başkanı çünkü transferleri o ve onun yönetimi yapıyor

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben rahatsiz olmuyorum, hatta bana kalirsa az bile dile getiriliyor bu Dursun'un nasil bir sahtekar oldugu ve taraftari oyaladigi.

Beni asil rahatsiz eden sey nöbette günde onlarca hatta bazen yüzlerce sacmasapan ve bariz yalan olan ne idügü belirsiz Twitter dan tweetlerin paylasilmasi.

hayal dünyasinda yasayip alayini aliriz'dan daha iyidir. Zaten 2 senedir nasil bir mal oldugunu gösterdi bize Dursun

Iyi de Dursun böyle diye kulübü mü kapatacağız

Brumayı sattık, elimize para geçti. Taraftar doğal olarak umutlandı biraz.

Katılabilirsin, katilmayabilirsin, ama her gün konuya girip felaket habercisi gibi yazmaya gerek yok

Suyu çıkıyor

d7c4a55eb1c2bfda340e972dfa221707.jpeg

hepiniz kabulleneceksiniz bunu

Adam baskanimiz degilmi? Dursunu konusmicaz'da kimi konusacagiz? Azizi mi?

Kimin girip girmeyecegine karar veremeyiz öncelikle. Ayrıca yaptıkları yapacaklarının teminatı olan biri için nobette olumlu düşünebilmek kolay da değil. Kaldı ki esas sıkıntı transfer de değil DURSUN HAKKI YENEN TAKIMI sağa dışında savunacak biri de değil. Şampiyonluğu da saha dışı faktörler belirliyor.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen boş ver bunları birader, git Legion izle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başlattırma Legion'una şimdi.

Sığır Galatasaray taraftarına örnek bir konu daha.

Evet Dursun gidene kadar mal mal ergen ergen transfer de konuşmayacaksın, işin doğrusu bu.

Ama malum partinin idaresine girdiğimiz için zeka ve ıq düşmesi normal bu camia da. Varoşların takımı olduk artık.

2. Dünya savaşında ki Stalin bile Alman'lara bu kadar zulm yapmamıştı.

Dursun tüm Galatasaray değerlerine tecavüz edip geri dönüşü olmayan zararlar veriyor.

kendi açından haklı olarak girmeyin diyorsun, peki bizde madem bu kadar rahatsız oluyorsun girme dersek ne olacak? Transfer Nöbetinin bir parçası Galatasarayın Başkanı çünkü transferleri o ve onun yönetimi yapıyor

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Ben GSC haricinde başka bir siteyi takip etmiyorum. Çünkü bütün haberler ve gelişmeler burada var zaten. Gerek yerli, gerekse yabancı. Bunu sadece ben değil, birçok kişi yapıyor. Transfer nöbetine girdiğimizde biz artık transfer haberlerinden vs den ziyade dursun şöyle, dursun böyle, unun taaaa yorumları görüyorum. Konunun hiçbir faydası kalmadı. E o zaman kapatalım nöbeti, siteye de kilit vuralım. Dursun varken GS'ı da takip etmeyelim? Bari transfer nöbetinde su saçma muhabettler dönmesin. Moderatorlar olarak konu dışı mesajlara gereken hassasiyet uzun zamandır gösterilmiyor.

Başlattırma Legion'una şimdi.

Ben GSC haricinde başka bir siteyi takip etmiyorum. Çünkü bütün haberler ve gelişmeler burada var zaten. Gerek yerli, gerekse yabancı. Bunu sadece ben değil, birçok kişi yapıyor. Transfer nöbetine girdiğimizde biz artık transfer haberlerinden vs den ziyade dursun şöyle, dursun böyle, unun taaaa yorumları görüyorum. Konunun hiçbir faydası kalmadı. E o zaman kapatalım nöbeti, siteye de kilit vuralım. Dursun varken GS'ı da takip etmeyelim? Bari transfer nöbetinde su saçma muhabettler dönmesin. Moderatorlar olarak konu dışı mesajlara gereken hassasiyet uzun zamandır gösterilmiyor.

Yav sana ne?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben rahatsiz olmuyorum, hatta bana kalirsa az bile dile getiriliyor bu Dursun'un nasil bir sahtekar oldugu ve taraftari oyaladigi.

Beni asil rahatsiz eden sey nöbette günde onlarca hatta bazen yüzlerce sacmasapan ve bariz yalan olan ne idügü belirsiz Twitter dan tweetlerin paylasilmasi.

Şu Dursun avatarını kaldır artık yav.Resmen tezat yazdıklarınla.

Ayrıca hayal dünyasında yaşamaya gerek yok, evet son transfer dönemlerine bakarak daha iyi isimler dolaşıyor ortada ama daha sonuçlanmış hiç bişey yok. Bunun dışında daha hala hatalar yapılmaya devam ediliyor, daha elzem eksikler varken Belhandanın peşinden koşuyorlar

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt