Dursun Özbek, 300 Milyon Lirayı Bekliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, 300 Milyon Lirayı Bekliyor!

300 milyon lirayı bu herif eline alırsa anadolu takımlarına pay ederiz.Bir an önce düşürmeleri lazım başkanlıktan bunu ama heriflerin %75 i dursun yalakası

Batışımız yakındır.

Özbek ailesi bu yaz transferde büyük oynayacak. Adamlar gurur meselesi yaptı ki gördükleri ekeştirilerden sonra bu doğal bir davranış. Vasat yönetim sergiliyorlar evet ama gördükleri hakaretleri hangi başkan görmüş şimdiye kadar merak ediyorum.

Aysala botokslu söylerken cezalar havada uçuşurken özbek de çok daha ağır hakaretlerde göz yumuluyor ayrıca. Demek ki konu Galatasaray başkanlık makabına saygısında değil kişisel ayrımcılık ve fanboylulukmuş burada da. Özbek i desteklemiyorum bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen.

Özbek ailesi bu yaz transferde büyük oynayacak. Adamlar gurur meselesi yaptı ki gördükleri ekeştirilerden sonra bu doğal bir davranış. Vasat yönetim sergiliyorlar evet ama gördükleri hakaretleri hangi başkan görmüş şimdiye kadar merak ediyorum.

Aysala botokslu söylerken cezalar havada uçuşurken özbek de çok daha ağır hakaretlerde göz yumuluyor ayrıca. Demek ki konu Galatasaray başkanlık makabına saygısında değil kişisel ayrımcılık ve fanboylulukmuş burada da. Özbek i desteklemiyorum bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen.
işte tam bir Özbek fanı , sizi de Mehmet Özbek grubuna bekliyoruz , özel komisyon tekliflerimiz açıktır Fatih Bey.

işte tam bir Özbek fanı , sizi de Mehmet Özbek grubuna bekliyoruz , özel komisyon tekliflerimiz açıktır Fatih Bey.
Dursunun canı ceheneme . kişisel olarak da farkında değilsen başkan özbek de demedim demeyeceğim de kolay kolay bu saaten sonra. Konuyu demek ki ya anlatamamışım yada sen işine geldiği gibi anlayarak bizi bilmem bir gruba sokuşturmak istedin. Neyse önemli değil zaten.

1169666.png

Umarım sadece borçları kapatmakta kullanılır o para ve 1 kuruşu bile transfere harcanmaz.
Bu yönetim gerçekten kimseyi almamalı 1 sene daha çileye razıyım yeter ki yerlilere ve gereksizlere yine milyonlar kaptırılmasın.
Ama yiyecekler o parayı maalesef liseli çete.

Üst Alt