Dursun Özbek, 300 Milyon Lirayı Bekliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, 300 Milyon Lirayı Bekliyor!

fft226_mf7790038.Jpeg

Riva ve Florya projeleri kapsamında bir emlak firmasıyla yapılan anlaşma gereği, Mayıs ayında 300 milyon liranın üzerinde para gelmesini bekleyen yönetim, tüm umutlarını bu gelire bağladı.

ÖNCEKİ PARA KREDİLERE GİTMİŞTİ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bir önceki partide gelen parayı banka kredileri için harcamıştı. Bu kez paranın büyük bölümü transfer çalışmalarına ayrılacak. Böylece şampiyonluk için iddialı bir kadro kurulması planlanıyor. Taraftarı mutlu etmek için yıldız oyuncularla temas halinde olan kardeşi Mehmet Özbek, gece gündüz demeden yoğun mesai harcıyor.

"G.SARAY UEFA'DAN CEZA ALMAYACAK"

Başkan Dursun Özbek; "UEFA ile görüşmeler olumlu geçti, Galatasaray 3-4 yıl daha rahat, UEFA'dan ceza almamız söz konusu değil. Taraftarımız da rahat olsun, bu kadroya gerekli takviyeleri yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

GSC Haber

borçları ödeyin gelirler üzerinde de ki temlikler kalksın,taksit taksit yaparsınız transferleri diyeceğim de zaten öyle yapacaklardır,bu haberciler milleti gaza getirmeye çalışıyor

Ulan dur o 300 milyon'a yeni Serdar Tolga Sightrosson'lar gelmesini istemiyoruz takıma

Güzelce borcu ödeyin klübün üstündeki temlikler kalksın sonra defolup gidin sizden transfer başarı filan bekleyen yok zaten ...

Gerçekten şu acil olan banka kredileri tamamen kapatılsın klübün üstündeki temlikler kaldırılıp klübe para girmeye başlasın sonra elimizdeki parayı direk Sermaye Artırımı'na devredelim çok daha fazla kazanma şansımız var ...

Ulan dur o 300 milyon'a yeni Serdar Tolga Sightrosson'lar gelmesini istemiyoruz takıma

Güzelce borcu ödeyin klübün üstündeki temlikler kalksın sonra defolup gidin sizden transfer başarı filan bekleyen yok zaten ...

Enes hergun transfer önerileri baslığında isimler öneriyorsun, hayali 11 ler kuruyorsun.. Şimdi de transfer yapmayın, borç ödeyin diyorsun. Evet hatalı transferler çok oldu ama transfer yapılmazsa sen ve bircok kişinin yazacaklarını çok iyi tahmin edebiliyorum.

Enes hergun transfer önerileri baslığında isimler öneriyorsun, hayali 11 ler kuruyorsun.. Şimdi de transfer yapmayın, borç ödeyin diyorsun. Evet hatalı transferler çok oldu ama transfer yapılmazsa sen ve bircok kişinin yazacaklarını çok iyi tahmin edebiliyorum.

Benim bu yönetimden en ufak bir beklentim yok be renktaş öyle züğürt tesellisi gibi bizimki kendi kendimize yazıp duruyoruz

Ne yani o 300 milyon'u transferde kullansalar çok mu iyi transfer yapacak bu yönetim ? yine sakatları yetersizleri dolduracaklar takıma

Klüpte para yokken Tolga Serdar De Jong gibi yetersiz heriflere bu kadar paraları veren yönetimin eline keş para geçerse neler yapar tahmin edebiliyor musun ?

Menajer'leri Adem'leri Titi'leri zengin ederler ...

O 300 milyon dan büyük bir kısmını Balotelli'ye ayırmalarına ne derdiniz?
yıllık 6m euro verilse, imza parası 3m euro gibi bir para.
Yani paranın 30-40m lirası forvete gidecek!!!

Benim bu yönetimden en ufak bir beklentim yok be renktaş öyle züğürt tesellisi gibi bizimki kendi kendimize yazıp duruyoruz

Ne yani o 300 milyon'u transferde kullansalar çok mu iyi transfer yapacak bu yönetim ? yine sakatları yetersizleri dolduracaklar takıma

Klüpte para yokken Tolga Serdar De Jong gibi yetersiz heriflere bu kadar paraları veren yönetimin eline keş para geçerse neler yapar tahmin edebiliyor musun ?

Menajer'leri Adem'leri Titi'leri zengin ederler ...

Sportif basarısızlığı kendi de kabul ediyor. Hatalı transferleri futbol cahilleri de görüyor. Gelecek sene secim senesi ve bu yaz iyi transferler (pahalı demiyorum) yapılmazsa ve basarı gelmezse kovularak gideceğini Dursun da goruyordur. Ben de Dursun ve yonetimi begenmiyorum, eleştiriyorum ama umutlu olabiliriz herseye rağmen.. Bir de TD konusunda Tudor a guveniyorum. Başımızda Hamza yada Riekerink adlı yonetim kuklası bir adam yok..

Ulan şu ABD Suriye'yi bombalarken yanlışlıkla birini senin evine düşürse ne var yahu? Bayram yeri olur her yer.

Üst Alt