Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, A Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hemen zor o yabancı meselesi,2020yi bulur.ama umarım seneye GS avrupada cok başarılı olur yabancı futbolcuları ile ve bu konu kapanmaya başlar artık.

Ve süperlig tekrardan eskiye döner. Bari selçuğa yağ çeksek, bu çöp ligte bizi buna muhtaç bırakanlar utansın

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Adama niye kızıyorsunuz arkadaş, adam yasağa karşı olduğunu söyledi ve sonra açıkladı sebebini ama ülkedeki konjonktürden ötürü azaltılabilir yabancı sayısı dedi, 14'ten 11'e inecek işte, en mantıklısı da bu. Tabi Türkiye'ye göre en mantıklısı bu, evrensel anlamda değil. Türkiye özelinde her konuya -2 'den başlıyoruz çünkü. Gerçekçi olmak lazım.

Adama niye kızıyorsunuz arkadaş, adam yasağa karşı olduğunu söyledi ve sonra açıkladı sebebini ama ülkedeki konjonktürden ötürü azaltılabilir yabancı sayısı dedi, 14'ten 11'e inecek işte, en mantıklısı da bu. Tabi Türkiye'ye göre en mantıklısı bu, evrensel anlamda değil. Türkiye özelinde her konuya -2 'den başlıyoruz çünkü. Gerçekçi olmak lazım.
Net sayılar dile getirdi mi? İzlemiyorum, yorumlara göre konuşuyorum şu ana kadar.

Yazık; ezik.

Ulan niye korkuyorsun? Şirketlerine mi korkuyorsun! Erdoğan’ın gazabından mı korkuyorsun!

Yabancı sınırına kesinlikle karşı ama bunu açık cümlelerle söyleyecek yüreği yok.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Net sayılar dile getirdi mi? İzlemiyorum, yorumlara göre konuşuyorum şu ana kadar.

Rakam vermedi, o benim çıkarımım. Yani bu kadar yüksek olmayacak ama eskisi gibi de olmayacak anlamını çıkardım. Açıklamayı yaparken yabancı sınırı olursa rekabet edemeyiz vs vs dedi. Aslında sınıra komple karşılar da dile getiremiyorlar işte konjonktür gereği.

Rakam vermedi, o benim çıkarımım. Yani bu kadar yüksek olmayacak ama eskisi gibi de olmayacak anlamını çıkardım. Açıklamayı yaparken yabancı sınırı olursa rekabet edemeyiz vs vs dedi. Aslında sınıra komple karşılar da dile getiremiyorlar işte konjonktür gereği.
Anladım renktaş, açıklama için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt